Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSEK

Po trwających od początku tygodnia spokojny wzrostach, w dniu wczorajszym rynek dynamicznie przetestował i odbił się od lokalnego wsparci i linii trendu wzrostowego po czym dynamiczny impuls wzrostowy pokonał opór 9.7550, w efekcie czego Euro umocniło się względem Korony szwedzkiej o +1.82% ustanawiając tym samym nowe historyczne maksima.

EURSEK H4
EURSEK H4

USDSEK

Od początku miesiąca rynek porusza się dynamicznie na północ w efekcie czego wybiliśmy górą z kanału spadkowego tworzącego formację flagi oraz pokonaliśmy istotny opór w okolicy poziomu 8.8200. W efekcie tych wzrostów tylko w tym miesiącu Dolar amerykański umocnił się względem Korony szwedzkiej o +5.41%.

Obecnie znajdujemy się w okolicy istotnego oporu z wykresu miesięcznego, którego odrzucenie mogłoby wywołać korektę spadkową i re-test wspomnianego już poziomu 8.8200 (tym razem jako wsparcia) znajdującego się w okolicy 38.2% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły zaledwie 11.9, 10.8, i 1.5 pipsa.

USDSEK Weekly
USDSEK Weekly

USDSGD

Od blisko trzech miesięcy rynek porusza się zdecydowanie na północ w efekcie czego w tym miesiącu pokonaliśmy bardzo ważny opór w okolicy poziomu 1.3845. Jeżeli wzrosty będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się testu okolic oporu 1.4090 choć biorąc pod uwagę zdecydowanie słabnącą dynamikę przemawiającą za słabnącą siłą popytową bardziej prawdopodobna wydaje się korekta spadkowa i re-test wspomnianego wcześniej poziomu 1.3845 tym razem jako wsparcia.

InterTraderDirect ma podpisane umowy partnerskie z wieloma dostarczycielami płynności bankowymi oraz poza bankowymi dzięki czemu klient na specjalne życzenie może zmienić dostarczyciela płynności – sprawdź ofertę

USDSGD Daily
USDSGD Daily

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here