TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy TMS Brokers publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSEK

Na skutek trwających od listopada spadków rynek ponownie znalazł się wewnątrz wcześniejszej konsolidacji. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków w okolice lokalnego wsparcia 9.4300, którego odrzucenie mogłoby być sygnałem do korekty wzrostowej i re-testu pokonanego w grudniu poziomu 9.6000. Wiem, że to dość daleko wychodząca w przyszłość projekcja jednak odrzucenie tego oporu mogłoby utworzyć formację głowy z ramionami (RGR) otwierającą drogę do dalszych spadków.

EURSEK Weekly

EURZAR

Rynek od 13-stu miesięcy porusza się w kanale spadkowym. Po trwającej od początku roku konsolidacji rynek dotarł w okolice górnego ograniczenia formacji, gdzie w piątek pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się przetestowania nawet okolic poziomu 12.7000 choć pierwsza reakcja podażowa mogłaby pojawić się już w okolicy wsparcia 14.6000.

EURZAR Daily

USDCZK

Rynek od ponad dwóch lat porusza się w dość sporej konsolidacji. W ostatnim czasie, na skutek pojawienia się silnej reakcji podażowej odrzuciliśmy górne ograniczenie boxu w okolicy poziomu 26.0500.

USDCZK Weekly

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że w poniedziałek rynek dotarł w okolice lokalnego wsparcia zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z całego wcześniejszego ruchu wzrostowego, gdzie pojawiła się reakcja popytowa.

Analiza została wykonana na platformie TMS Brokers, który pokryje Twoją ewentualną stratę z pierwszych 10 transakcji – sprawdź ofertę

USDCZK Daily

Inwestycje_w_waluty_(forex),_giełdy_i_towary_z_TMS_Brokers_Dom_Maklerski_TMS_Brokers_-_2015-08-18_11.51.11Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce, który istnieje od 1997 roku i podlegająca kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here