TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSEK

Rynek od ponad sześciu tygodni porusza się na południe lecz mimo, iż spadki nie dotarły jeszcze w okolice bardzo ważnego wsparcia 9.5975 zbiegającego się z momentum 50% Fibonacciego to w ubiegłym tygodniu pojawiła się silna reakcja popytowa.

EURSEK Weekly
EURSEK Weekly

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że ubiegłotygodniowe wzrosty nie wybiły nowego wierzchołka w efekcie czego w dalszym ciągu zakładać możemy scenariusz pro-spadkowy.

EURSE Daily
EURSE Daily

EURTRY

Na skutek pojawienia się silnej reakcji popytowej osłabiającej Lirę turecką rynek wybił górą z trwającej od ubiegłego czwartku konsolidacji. Jeżeli podaż nie zaneguje tego wybicia, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów nawet w okolice poziomu 3.7360.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera InterTrader

EURTRY H1
EURTRY H1

GBPTRY

Po porannych spadkach, na skutek pojawienia się silnej reakcji popytowej w okolicy dolnego ograniczenia trwającej od ubiegłego czwartku konsolidacji obserwujemy dziś dynamiczne wzrosty, które obecnie dotarły w okolice oporu 4.3874. Pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów nawet w okolice 4.4463.

GBPTRY H1
GBPTRY H1

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here