TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSEK

Na skutek trwających od piątku wzrostów rynek dotarł do pokonanej wcześniej strefy wsparcia (teraz oporu) w okolicy poziomu 9.50, gdzie dziś pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli opór ten zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice poziomu 9.4075.

EURSEK H4

EURSGD

Mimo, że rynek nie dotarł precyzyjnie do poziomu 1.5125 to w jego okolicy, jeszcze w ubiegłym tygodniu pojawiła się silna reakcja podażowa. Od tego czasu obserujwme spadki, które dziś dotarły do lini tendencji wzrostowej. Jeżeli wsparcie to zostałoby pokonane, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji ruchu na południe nawet w okolice poziomu 1.4970.

Webinar z Dr Zbigniewem Wieczorkiem – “Formacja PIN BAR w analizie i w tradingu Price Action”.

EURSGD H4

USDHUF

Na skutek trwających od 9 marca br. spadków rynek dotarł w okolice wsparcia 286.50 zbiegającego się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z całego wcześniejszego ruchu wzrostowego. Jeżeli poziom ten powstrzyma podaż przed dalszymi spadkami, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów.

Biorąc jednak pod uwagę dynamikę ostatniego impulsu coraz bardziej prawdopodobne wydaje się pokonanie tego wsparcia i kontynuacja spadków w okolice poziomu 284.00 bądź nawet 269.20.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

USDHUF Daily


Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here