TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSEK

Zgodnie z moją ostatnią projekcją tego instrumentu rynek dotarł w okolice poziomu 9.60, gdzie pojawiła się silna reakcja podażowa. Wydawać by się mogło, że na wykresie dziennym tworzy nam się prawe ramię pro-spadkowej formacji głowy z ramionami i w najbliższym czasie rynek powinien zmierzać w okolice poziomu 9.4075, będącego linią szyi, której pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 8.7500.

EURSEK Daily

Spoglądając jednak na wykres 4-godzinowy zauważymy, że pierwszej reakcji popytowej spodziewać moglibyśmy się już w okolicy wsparcia 9.50 zbiegającego się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego.

EURSEK H4

EURSGD

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że rynek od ubiegłego tygodnia porusza się w konsolidacji. W dniu wczorajszym pojawiła się silna reakcja podażowa i jeżeli tylko rynek ponownie dotrze w okolice wsparcia 1.4810, spodziewać moglibyśmy się pokonania tego poziomu.

EURSGD H4

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że poniżej wspomnianego poziomu 1.4810 byliśmy po raz ostatni w maju 2015r. Pokonanie tego poziomu mogłoby zatem otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 1.4400.

Zobacz marcowe webinary Windsor Brokers. Zarejestruj się już dziś.

EURSGB Weekly

EURTRY

Na skutek dzisiejszych spadków rynek dotarł i odrzucił lokalną strefę wsparcia pomiędzy poziomem 3.8270 a mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem ponownych wzrostów w okolice poziomu 3.8600 bądź nawet 3.8940. Dodatkowym potwierdzeniem dla scenariusza pro-wzrostowego jest również dywergencja na oscylatorze Stochastic.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

EURTRY H1


Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułRezerwa Federalna skradła rynkowe show
Następny artykułChcesz znaleźć się na czele stawki? Spróbuj tego…
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here