Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSEK

Zgodnie z moją ostatnią projekcją tego instrumentu rynek dotarł w okolice poziomu 9.60, gdzie pojawiła się silna reakcja podażowa. Wydawać by się mogło, że na wykresie dziennym tworzy nam się prawe ramię pro-spadkowej formacji głowy z ramionami i w najbliższym czasie rynek powinien zmierzać w okolice poziomu 9.4075, będącego linią szyi, której pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 8.7500.

EURSEK Daily

Spoglądając jednak na wykres 4-godzinowy zauważymy, że pierwszej reakcji popytowej spodziewać moglibyśmy się już w okolicy wsparcia 9.50 zbiegającego się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego.

EURSEK H4

EURSGD

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że rynek od ubiegłego tygodnia porusza się w konsolidacji. W dniu wczorajszym pojawiła się silna reakcja podażowa i jeżeli tylko rynek ponownie dotrze w okolice wsparcia 1.4810, spodziewać moglibyśmy się pokonania tego poziomu.

EURSGD H4

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że poniżej wspomnianego poziomu 1.4810 byliśmy po raz ostatni w maju 2015r. Pokonanie tego poziomu mogłoby zatem otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 1.4400.

Zobacz marcowe webinary Windsor Brokers. Zarejestruj się już dziś.

EURSGB Weekly

EURTRY

Na skutek dzisiejszych spadków rynek dotarł i odrzucił lokalną strefę wsparcia pomiędzy poziomem 3.8270 a mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem ponownych wzrostów w okolice poziomu 3.8600 bądź nawet 3.8940. Dodatkowym potwierdzeniem dla scenariusza pro-wzrostowego jest również dywergencja na oscylatorze Stochastic.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

EURTRY H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRezerwa Federalna skradła rynkowe show
Następny artykułChcesz znaleźć się na czele stawki? Spróbuj tego…
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here