TMS


EURHUF

Na skutek dynamicznych wzrostów rynek pokonał dziś ważny opór w okolicy poziomu 311.75 i jeżeli tylko w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja podażowa, która mogłaby to wybicie zanegować, spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 315.

EURHUF Daily

EURNOK

Na skutek bardzo dynamicznych wzrostów rynek nie tylko pokonał linię trendu spadkowego ale również niezwykle istotny opór 9.1350 co może zmienić ogólne nastawienie rynku w dłuższym terminie. Biorąc pod uwagę dynamikę obecnego impulsu, nawet jeżeli w najbliższym czasie pojawią się jakieś spadki, z dużym prawdopodobieństwem byłyby one jedynie korektą i w dłuższym terminie spodziewać moglibyśmy się dalszego umacniania europejskiej waluty.

Wykorzystaj ofertę by zainwestować u Brokera HotForex

EURNOK Daily

EURTRY

w dniu wczorajszym rynek pokonał niezwykle istotny opór 3.9470 i mimo, że dziś nie doczekaliśmy się re-testu tego poziomu jako wsparcia, już pojawiła się reakcja popytowa. Jeżeli zatem w najbliższym czasie rynek pokona również wczorajsze maksima, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów nawet w okolice poziomu 4.1750.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

EURTRY H4


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here