Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURNOK

Przez kilka ostatnich tygodni rynek oscylował w okolicy linii trendu wzrostowego. W ubiegłym tygodniu dynamiczne wzrosty odrzuciły wspomniane wsparcie i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego niedawno bardzo istotnego wsparcia w okolicy 9.1470 (teraz oporu).

EURNOK Weekly
EURNOK Weekly

Jeżeli spojrzymy na wykres dzienny zauważymy, że obecnie rynek testuje lokalne wsparcie zbiegające się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego a na drodze do wzrostów w okolice wspomnianej wcześniej strefy oporu zbiegającej się z poziomami 38.2% oraz 50% korekty Fibonaczziego z wczesniejszych spadków stoi również linia lokalnego trendu spadkowego.

EURNOK Daily
EURNOK Daily

GBPSEK

Po kilkudniowej oscylacji w okolicy oporu 10.8873 silny impuls wzrostowy w ubiegłym tygodniu pokonał owy poziom i ponownie znaleźliśmy się w granicy wcześniejszego boxu. Jeżeli w najbliższym czasie popyt pokona ubiegłotygodniowe maksima, wówczas spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów nawet w okolice poziomu 11.4428.

InterTraderDirect oferuje swoim klientom bezpłatny dostęp do zaawansowanych narzędzi takich jak m.in. IT-Finance, Autochartist czy Trading Central – sprawdź ofertę 

GBPSEK Daily
GBPSEK Daily

USDNOK

Przez niemal cały miesiąc obserwujemy wzrosty, które jakiś czas temu pokonały linię trendu spadkowego. Obecnie od kilku dni rynek oscyluje w okolicy lokalnego wsparcia 8.2467 i jeżeli tylko popyt odrzuci obecny poziom oraz znajdującą się w okolic linię trendu wzrostowego, wówczas potencjalnym zasięgiem dla wzrostów mogłyby okazać się kolejno poziomy 8.3430 i dalej 8.5780.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 3.4, 34 i 4.9 pipsa.

USDNOK Daily
USDNOK Daily

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here