Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURNOK

Na skutek trwających od 22 lutego br. dynamicznych wzrostów, jeszcze w ubiegłym tygodniu rynek pokonał niezwykle istotny opór w okolicy poziomu 8.9200. Dziś pokonaliśmy natomiast linię trendu spadkowego i jeżeli tylko wzrosty bedą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania oporu 9.1350. Warto jednak zaznaczyć, że w dalszym ciągu poziom 8.9200 nie został przetestowany od góry (jako wsparcie) i nim rynek faktycznie dotrze do zakładanego targetu, spodziewać moglibyśmy się wystąpienia przynajmniej korekty spadkowej. Re-test i odrzucenie tego wsparcia mogłoby być sygnałem do otwarcia pozycji długich.

EURNOK Daily

EURTRY

Na skutek trwających od 23 lutego br. wzrostów rynek dotarł w okolice istotnego oporu 3.9470, gdzie już w piątek pojawiła. się pierwsza reakcja podażowa. Dziś ponownie przetestowaliśmy ten poziom i po raz kolejny w jego okolicy pojawiła się reakcja podażowa. Biorąc pod uwagę silne EURO, spodziewać moglibyśmy się nawet pokonania tego poziomu choć nim to nastąpi oczekiwałbym wystąpienia korekty spadkowej.

Weź udział w webinarze. Wsparcia/opory, linie trendu i prawo akcji-reakcji w tradingu.

EURTRY H4

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNarodowy Bank Duński interweniuje: $665 milionów dla podtrzymania kursu DKK
Następny artykułXM uruchamia platformę MT5 z CFD na akcje
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here