Naga Marketsintertrader_logo1Trading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURNOK

Para walutowa EURNOK w minioną środę silnym impulsem spadkowym pokonała bardzo ważną strefę wsparcia i od tamtego czasu znajduje się poniżej poziomu 9.1335. Jeżeli w najbliższym czasie rynek nie zaneguje tego wybicia, wówczas potencjalne spadki mogłyby dotrzeć w okolice linii trendu wzrostowego.

EURNOK Daily
EURNOK Daily

Spoglądając na wykres H4 widzimy, że potencjalna korekta wzrostowa, która trwa od otwarcia tygodnia mogłaby dotrzeć w okolice lokalnego oporu 9.1670 zbiegającego się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego.

InterTraderDirect jest jedną z marek globalnej spółki GVC Holdings i gwarantuje depozyty oraz środki klientów w wysokości 100% – sprawdź ofertę

EURNOK H4
EURNOK H4

EURTRY

W związku z obniżeniem przez Agencję Moody’s ratingu Turcji, na wykresie pary walutowej EURTRY utworzyła się ponad 200 pipsowa luka wzrostowa i cena nagle znalazła się powyżej oporu 3.3550. Obecnie obserwujemy walkę popytu z podażą w okolicy wspomnianego poziomu oporu. Ponieważ luka nie została jeszcze domknięta, w najbliższym czasie spodziewałbym się spadków przynajmniej w okolice 3.3298.

Przeczytaj również: Turcja z ratingiem śmieciowym

EURTRY H4
EURTRY H4

GBPSEK

Zgodnie z moimi założeniami, o których pisałem podczas mojej ostatniej analizy tego instrumentu rynek odrzucił strefę oporu zbiegającą się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego i linią trendu spadkowego, i w miniony czwartek silny impuls spadkowy pokonał lokalne wsparcie tworząc tym samym nowy, niższy dołek. W najbliższym czasie spodziewałbym się więc delikatnej korekty i ponownego przetestowania lokalnego (tym razem) oporu i kontynuacji spadków w okolice poziomu 10.8779.

Do inwestycji na parach egzotycznych sprawdź ofertę i porównaj spready u brokera InterTrader, u którego w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły one kolejno 7.8, 9.9 i 20.0 pipsów.

GBPSEK Daily
GBPSEK Daily

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here