Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURNOK

Zgodnie z naszą wcześniejszą projekcją po pokonaniu strefy wsparcia w okolicy poziomu 9.1470 silna reakcja popytowa pojawiła się w okolicy linii trendu spadkowego.

EURNOK Weekly
EURNOK Weekly

W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się wzrostów i ponownego przetestowania okolic w/w strefy (tym razem oporu). Za pojawieniem się w jej okolicy silnej reakcji podażowej przemawia znajdujące się tam poziomy momentum 50% korekty z ostatnich spadków i 38.2% korekty Fibonacciego z całego wcześniejszego ruchu spadkowego.

EURNOK Weekly
EURNOK Weekly

EURTRY

Zgodnie z naszą ostatnią projekcją rynek w ubiegłym tygodniu pokonał bardzo istotny opór z wykresu dziennego znajdujący się na poziomie 3.4023. Jeżeli wzrosty będą kontynuowane, wówczas w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania poziomu 3.4579 gdzie spodziewałbym się pojawienia silnej reakcji podażowej.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 9.3, 6.1 i 33.0 pipsy.

EURTRY Daily
EURTRY Daily

GBPSEK

To kolejna para walutowa, która zrealizowała zakładane w ostatniej analizie targety dla pozycji krótkich znajdujące się w okolicy poziomu 10.8779. Piątkowe pokonanie tego poziomu otworzyło drogę do dalszych spadków lecz w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się korekty wzrostowej i przetestowania tego poziomu zgodnie z zachowaniem zasady zmiany biegunów czyli jako oporu.

InterTraderDirect oferuje swoim klientom bezpłatny dostęp do zaawansowanych narzędzi takich jak m.in. IT-FinanceAutochartist czy Trading Central – sprawdź ofertę 

GBPSEK Daily
GBPSEK Daily

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here