Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURNOK

Po niedawnym pokonaniu bardzo istotnej strefy wsparcia w okolicy poziomu 9.1470 rynek kontynuował spadki. Obecnie znajdujemy się na wysokości linii trendu wzrostowego, gdzie spodziewać moglibyśmy się pojawienia silnej reakcji popytowej, która mogłaby wywołać korektę i re-test w/w strefy (tym razem jako oporu).

Jeżeli natomiast rynek pokona obecne wsparcie, wówczas spadki mogłyby dotrzeć w okolice lokalnego poziomu 8.8395 bądź dalej 8.5220.

EURNOK Weekly
EURNOK Weekly

EURTRY

Zgodnie z naszą ostatnią projekcją, w ubiegłym tygodniu rynek niemal idealnie domknął lukę wywołaną obniżeniem przez Agencję Moody’s ratingu Turcji. Odrzucenie poziomu 3.3298 wywołało silną reakcję popytową i obecnie ponownie znaleźliśmy się powyżej oporu 3.3570. Jeżeli wzrosty będą kontynuowane, wówczas potencjalnym targetem dla pozycji długich mogą okazać się okolice poziomu 3.4023.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 10.3, 3.4 i 27 pipsów.

EURTRY H4
EURTRY H4

GBPSEK

W ubiegłym tygodniu silny impuls wzrostowy pokonał linię trendu spadkowego co mogło być pierwszą oznaką zmiany nastawienia rynku. Jak się jednak później okazało popyt był za słaby aby pokonać bardzo ważną strefę oporu w okolicach poziomu 11.2013 i dziś rynek wrócił ponowie poniżej w/w linii trendu spadkowego pokonując jednocześnie lokalne wsparcie i ubiegłotygodniowe minima. Takie zachowanie rynku może być zapowiedzią kontynuacji spadków, dla których potencjalnym targetem okazuje się poziom 10.8779.

Przeczytaj również: „Zrozumieliśmy, że aby zdobyć klientów trzeba zaproponować im coś więcej” – wywiad z Markiem Polańskim z InterTrader Direct

GBPSEK Daily
GBPSEK Daily

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here