TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURNOK

Od kilku tygodni rynek porusza się w konsolidacji choć spoglądając na obecną sytuacje zauważymy tworzącą się od dwóch tygodni formację trójkąta.

EURNOK H4
EURNOK H4

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że górne ograniczenie wspomnianej konsolidacji to niezwykle istotny opór, którego odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków, które po pokonaniu linii trendu wzrostowego mogły by zmienić nastawienie rynku w dłuższym terminie.

EURNOK Weekly
EURNOK Weekly

EURSEK

Od dwóch tygodni obserwujemy dynamiczne spadki. Biorąc pod uwagę jak ważny opór stanowił w przeszłości poziom 9.5956, zbiegający się obecnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego, to właśnie jego re-testu spodziewać moglibyśmy się w najbliższym czasie.

EURSEK Weekly
EURSEK Weekly

Spoglądając na wykres dzienny widzimy, że na drodze do spadków może stanąć te-testowany obecnie poziom 9.7550, którego odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów bez uprzedniego testu wspomnianego wcześniej wsparcia 9.5956.

InterTraderDirect ma podpisane umowy partnerskie z wieloma dostarczycielami płynności bankowymi oraz poza bankowymi dzięki czemu klient na specjalne życzenie może zmienić dostarczyciela płynności – sprawdź ofertę

EURSEK Daily
EURSEK Daily

USDDKK

Para walutowa Dolara amerykańskiego do Korony duńskiej po raz pierwszy znajduje się w zestawieniu cyklu. Jak widać na wykresie tygodniowym rynek od blisko dwóch at porusza się w kanale spadkowym tworząc formację flagi.

Obecnie znajdujemy się w okolicy górnego ograniczenia formacji i niezwykle istotnego oporu 7.0480, którego pokonanie mogłoby otworzyć popytowi drogę do 7.1020.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 25.1, 18.3 i 2.9 pips.

USDDKK Weekly
USDDKK Weekly

Spoglądając na wykres H4 widzimy, że odrzucenie obecnej strefy mogłoby spowodować spadki przynajmniej w okolice poziomu 6.8530.

USDDKK H4
USDDKK H4

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here