Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURNOK

Rynek od ponad trzech miesięcy porusza się w konsolidacji, której górne ograniczenie zbiega się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania właśnie tego rejonu a pojawienie się tam reakcji podażowej mogłoby być sygnałem do ponownych spadków w okolice poziomu 8.9200 będącego dolnym ograniczeniem boxu.

EURNOK Daily
EURNOK Daily

EURSEK

Mimo początkowej reakcji popytowej, którą w szczególności zaobserwować można było na niższych interwałach czasowych, rynek ostatecznie w tym tygodniu pokonał bardzo istotny poziom wsparcia 9.5975 zbiegający się z momentum 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów. Jeżeli w najbliższym czasie popyt nie zaneguje tego wybicia, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice poziomu 9.1000 choć pierwsza reakcja popytowa mogłaby pojawić się już w okolicy lokalnego wsparcia 9.4200.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera InterTrader

EURSEK Weekly
EURSEK Weekly

GBPSEK

Zgodnie z naszą ostatnią projekcją tego instrumentu, na skutek odrzucenia lokalnego oporu 11.7100 i trwających od połowy grudnia spadków rynek pokonał wsparcie w okolicy poziomu 11.4050. Potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 10.6700 choć jeżeli obecna reakcja popytowa zapoczątkuje korektę wzrostową, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu wspomnianego już poziomu 11.4050 od dołu (jako oporu).

Analiza zostałą wykonana na platformie brokera InterTraderDirect, który jest jedną z marek globalnej spółki GVC Holdings i gwarantuje depozyty oraz środki klientów w wysokości 100% – sprawdź ofertę

GBPSEK Daily
GBPSEK Daily

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAmerykańskie sankcje dla Rosji osłabiają rubla
Następny artykułAmerykańskie PMI za grudzień w dół. Co na to USD?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here