TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURNOK

Rynek od ponad trzech miesięcy porusza się w konsolidacji, której górne ograniczenie zbiega się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania właśnie tego rejonu a pojawienie się tam reakcji podażowej mogłoby być sygnałem do ponownych spadków w okolice poziomu 8.9200 będącego dolnym ograniczeniem boxu.

EURNOK Daily
EURNOK Daily

EURSEK

Mimo początkowej reakcji popytowej, którą w szczególności zaobserwować można było na niższych interwałach czasowych, rynek ostatecznie w tym tygodniu pokonał bardzo istotny poziom wsparcia 9.5975 zbiegający się z momentum 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów. Jeżeli w najbliższym czasie popyt nie zaneguje tego wybicia, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice poziomu 9.1000 choć pierwsza reakcja popytowa mogłaby pojawić się już w okolicy lokalnego wsparcia 9.4200.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera InterTrader

EURSEK Weekly
EURSEK Weekly

GBPSEK

Zgodnie z naszą ostatnią projekcją tego instrumentu, na skutek odrzucenia lokalnego oporu 11.7100 i trwających od połowy grudnia spadków rynek pokonał wsparcie w okolicy poziomu 11.4050. Potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 10.6700 choć jeżeli obecna reakcja popytowa zapoczątkuje korektę wzrostową, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu wspomnianego już poziomu 11.4050 od dołu (jako oporu).

Analiza zostałą wykonana na platformie brokera InterTraderDirect, który jest jedną z marek globalnej spółki GVC Holdings i gwarantuje depozyty oraz środki klientów w wysokości 100% – sprawdź ofertę

GBPSEK Daily
GBPSEK Daily

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAmerykańskie sankcje dla Rosji osłabiają rubla
Następny artykułAmerykańskie PMI za grudzień w dół. Co na to USD?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here