Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy TMS Brokers publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURHUF

Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia spadków ponownie znaleźliśmy się w okolicy wsparcia 307.90, którego pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. Biorąc jednak pod uwagę pojawienie się rekacji popytowej coraz bardziej prawdopodobne wydaje się odrzucenie obecnej strefy i ponowne wzrosty nawet w okolice poziomu 310.70.

EURHUF H4
EURHUF H4

EURNOK

Na skutek ostatnich dynamicznych spadków, w dniu wczorajszym rynek pokonał wsparcie w okolicy poziomu 9.020, które obecnie re-testując odrzucamy od dołu (jako opór). Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, na skutek której ponownie znaleźlibyśmy się powyżej wspomnianego poziomu, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice wsparcia 8.9350 choć pierwsza reakcja popytowa mogłaby pojawić się już w okolicy poziomu 8.9800 (niebieska linia).

Analiza została wykonana na platformie TMS Brokers, który pokryje Twoją ewentualną stratę z pierwszych 10 transakcji – sprawdź ofertę

EURNOK H4
EURNOK H4

USDCHK

Po kolejnym, czwartym już odrzuceniu oporu w okolicy poziomu 26.04 rynek ponownie dotarł w okolice wsparcia 25.74 (niebieska linia), gdzie pojawiła się reakcja popytowa. Jeżeli poziom ten ponownie zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów. Pokonanie go mogłoby natomiast otworzyć drogę do dalszych spadków choć i te mogłyby zatrzymać się już na wysokości lokalnej (błękitnej) strefy wsparcia.

USDCHK H4
USDCHK H4

Inwestycje_w_waluty_(forex),_giełdy_i_towary_z_TMS_Brokers_Dom_Maklerski_TMS_Brokers_-_2015-08-18_11.51.11Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce, który istnieje od 1997 roku i podlegająca kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… EUR/USD, AUD/USD, AUD/CAD
Następny artykułŚrodowy przegląd rynków – AUDUSD, USDCAD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here