TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURHUF

Na skutek trwających od 29 stycznia br. spadków rynek ponownie dotarł w okolice poziomu 306.50 (styczniowe minima) zbiegającego się z mierzeniem 70.7% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów, gdzie już wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Dziś rynek kontynuuje wzrosty i jeżeli tylko popyt będzie miał wystarczająco siły, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania poziomu 311.75 zbiegającego się precyzyjnie z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego.

EURHUF Daily

EURNOK

Zgodnie z mają poniedziałkową projekcją, na skutek wczorajszych spadków rynek pokonując wsparcie w okolicy poziomu 8.8315 wybił dołem z trwającej od 26 stycznia br. konsolidacji. Ponieważ dziś pojawiła się reakcja popytowa, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się korekty wzrostowej i re-testu wspomnianego poziomu od dołu (jako oporu). Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do kontynuacji spadków.

EURNOK H4

EURTRY

Zgodnie z moją ubiegłotygodniową projekcją tego instrumentu, rynek dotarł dziś w okolice poziomu 3.7950. Jest to re-test pokonanego 5 stycznia oporu (teraz wsparcia) i mimo, że od czasu jego pokonania minęło już blisko siedem tygodni, rynek dotarł i zgodnie z zachowaniem zasady zmiany biegunów przetestował go od góry. Obecnie obserwujemy pojawienie się reakcji popytowe i jeżeli tylko poziom tez zostałby odrzucony, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów. Jeżeli natomiast obecne wsparcie zostanie przełamane, spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 3.6150.

By zainwestować, sprawdź ofertę Brokera BDSwiss

EURTRY H4

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here