Naga MarketsTrading ChallengePierwszego września 2019 r. wystartowała IV edycja Trading Challenge.  To największy niezależny konkurs forexowy w Polsce, w którym łączna pula nagród wynosi aż 20 tys. zł. Dzięki zmienionej formuje, tym razem również osoby handlujące w dłuższym terminie mogą pokazać swój warsztat traderski. 


Jak informowaliśmy już wcześniej, nagrody w IV edycji Trading Challenge przyznawane będą aż 3 razy:

  • Dla najlepszego tradera września
  • Dla najlepszego tradera października
  • Dla najlepszego tradera całego konkursu

Biorąc pod uwagę, że wrzesień już za nami, warto podsumować pierwszy miesiąc zmagań w konkursie. Do rywalizacji stanęło 25 śmiałków. Zwycięzca pierwszego miesiąca mógł być jednak tylko jeden. Został nić trader o wymownym nicku “rolnik”, który tylko we wrześniu zarobił ponad 770 pips, dzięki czemu osiągnął stopę zwrotu z inwestycji na poziomie 82,72%.

Warto w tym miejscu zwrócić także uwagę, że do osiągnięcia tego wyniku potrzebował on zaledwie kilku dni. Do konkursu dołączył bowiem dopiero 20 września br. W tym czasie udało mu się otworzyć 7 zleceń, z których aż 6 (85,71%) było transakcjami zyskownymi.

Największy, pojedynczy zysk z transakcji wyniósł w jego przypadku 18,34% a największa, pojedyncza strata 8,92%.

Konkurs trwa nadal, a o nagrodę tradera miesiąca paździenika wszyscy mają równe szansę, gdyż nagroda będzie przyznana traderowi, który osiągnie najlepszy wynik w miesiącu październiku. Dotychczasowe wyniki nie wpływają na ranking w październiku, co daję równe szanse wszystkim którzy chcą teraz dołączyć do konkursu. Rejestrując sie w konkursie jeszcze dziś masz szanse na nagrodę dla tradera października w wysokości 4000 PLN oraz nagrody przyznawane w rankingu ogólnym.

Dołącz do rywalizacji już dziś!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs dolara (USDPLN) traci trzeci dzień, gdy Trump chwali rozmowy z Chinami
Następny artykułGuten Morgen DAX 11.10.2019 – giełda wspina się po ścianie strachu, w grze miesięczny piwot
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here