Naga MarketsOpcje binarneDostawca rozwiązań technologicznych dla rynku opcji binarnych – Tradesmarter – ogłosił wczoraj, że rozpoczyna współpracę z przedsiębiorstwem oferującym technologie umożliwiające przeprowadzanie zautomatyzowanych analiz technicznych – Autochartist. Dla obu podmiotów jest to wydarzenie przełomowe. Autochartist po raz pierwszy w historii ma bowiem przygotować produkt skierowany tylko i wyłącznie na rynek OB.

Prezes przedsiębiorstwa, Ilan Azbel w wywiadzie powiedział między innymi:

„Autochartist jest dumny, że może współpracować z Tradesmarter. Mamy nadzieję, że dostarczymy traderom opcji binarnych spójne i jasne sygnały w czasie najważniejszych wydarzeń na technicznych wykresach w jak najkrótszym czasie od momentu ich pojawienia.”

Widżet analizy technicznej został zaprojektowany w taki sposób, aby mogli korzystać z niego zarówno początkujący jak i zaawansowani traderzy. W komunikacie prasowym czytamy, że nowa funkcja ma pozwolić im na potwierdzenie swoich decyzji handlowych przed otwarciem transakcji. Narzędzie oferuje wgląd w krótkoterminowe ruchy rynkowe wyświetlając analizy dla interwałów 1-5-minutowych (w takich okresach wygasają bowiem opcje oferowane przez Tradesmarter):

„Krótkoterminowa natura rynku opcji binarnych powoduje, że są niezwykle atrakcyjne pod kątem analizy technicznej. Przy tak wąskich interwałach przeprowadzona przez człowieka analiza nie jest w stanie dostarczyć pewnych i sprawdzonych sygnałów”

Rozpoczęcie nowego partnerstwa skomentował również prezes Tradesmarter – Jonathan Avital. W komunikacie prasowym pisał między innymi, że jego przedsiębiorstwo chce wprowadzić i zaprezentować jak najwięcej unikatowych narzędzi zewnętrznych. Dzięki temu traderzy oraz klienci przedsiębiorstwa mają zyskać jak najwięcej i osiągać coraz lepsze wyniki.

TradeSmarter liczy, że wprowadzenie zautomatyzowanej analizy technicznej będzie nie tylko świetnym uzupełnieniem dotychczasowej funkcjonalności platformy, ale jednocześnie pozwoli zwiększych wolumeny handlowe wszystkich marek przedsiębiorstwa.

Za forexmagnates.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here