Naga MarketsMaciej Goliński
Maciej Goliński, autor książki Inside Bar

18 października startuje XTB Trading Masterclass, na którym jednym z prelegentów będzie znany trader i autor książki “Inside Bar” – Maciej Goliński. Jego prelekcja pt.: „Jak znaleźć okazję inwestycyjną na rynkach rolnych, czyli skuteczna analiza w 5-ciu krokach”, skupia się na analizie technicznej, fundamentalnej oraz sezonowości. Goliński był gościem Krzysztofa Kamińskiego w Comparic24.tv gdzie zdradzał szczegóły swojego wystąpienia podczas październikowej konferencji.


Na 100 traderów tylko niewielki odsetek posiada odpowiedni plan działania na rynku

Maciej Goliński w rozmowie z Comparic24.tv przyznaje, że przez lata kontaktu z traderami oraz początkującymi inwestowania – zarówno podczas konferencji jak i szkoleń – zauważył jedną zależność. Większość z nich nie wypracowuje sobie planu tradingowego i przypadłość ta często dotyczy również doświadczonych inwestorów.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Ludziom brakuje narzędzi do przygotowania dobrego planu. W swoich książkach, planach i w swoim tradingu opieram się o statystykę, którą trzeba skądś wydobyć. Wracając do ludzi po jakimś czasie i pytając się jak im idzie często słyszałem: wiesz co, jednak nie mam przygotowanego planu” – komentował Goliński.

W trakcie konferencji XTB Trading Masterclass, Goliński odpowie na pytania kim jest rynkowy „grubas” dlaczego statystyka jest tak ważna w handlu oraz przedstawi pięć kroków inwestycji na rynkach rolnych. Z prelekcji skorzystać mogą jednak również inwestorzy skupiający się na innych aktywach – pierwsza część panelu dotyczy bowiem analizy technicznej, fundamentalnej oraz sezonowości, które są obserwowane na każdym z rynków.

Goliński dla Comparic24.TV: Inside bar wystarczy, by zarabiać na rynkach finansowych

Poznaj 5 kroków, które pomogą Ci inwestować na rynkach rolnych:

  • Analiza techniczna – spojrzenie w trzech perspektywach.
  • Analiza fundamentalna – gra popytu i podaży.
  • Analiza sezonowości – jak plony wpływają na cykle.
  • Analiza pozycji dużych graczy – raport
  • Analiza krzywej terminowej – rynek contango czy backwardation

Wydarzenie XTB Ttading Masterclass odbędzie się 18 października i będzie transmitowane na żywo.

invest

WEŹ UDZIAŁ W XTB TRADING MASTERCLASS

O prowadzącym – Maciej Goliński

Urodził się w 1972 roku w Łodzi. Tam studiował handel zagraniczny i jako student stawiał pierwsze kroki w inwestowaniu na WGPW. Efektem tych zainteresowań była praca magisterska pt. „Ocena możliwości inwestowania w obligacje i akcje w Polsce”.Od 1994 roku jest aktywnym inwestorem na WGPW. Rynkiem walutowym zainteresował się w 2003 roku.Obecnie inwestowaniem zajmuje się zawodowo.

Gra na amerykańskim rynku kontraktów terminowych, rynkach towarowych oraz rynku walutowym. Aby stać się ekspertem w tradingu odbył liczne szkolenia. Idywidualne szkolenie w Stanach Zjednoczonych u Joe Ross’a było dla niego przełomem. Potem była długa, intensywna praca własna prowadząca aż do punktu, w którym jest dziś. Pasje poza giełdą, to narciarstwo, rajdy samochodowe oraz żeglarstwo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here