Naga MarketsPrzedstawiamy program, dzięki któremu będziecie Państwo w stanie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z przychodów uzyskanych z tytułu transakcji dokonanych na rynku Forex i CFD za pośrednictwem Admiral Markets UK Ltd oraz Admiral Markets AS.

Zgodnie z Ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych, dochód uzyskany w ramach takich operacji opodatkowany jest 19% podatkiem dochodowym i nie jest sumowany z dochodami opodatkowanymi według skali. Rozliczenie podatkowe powinno zostać dokonane w zeznaniu podatkowym na formularzu PIT-38.

W celu wygenerowania pliku PDF należy:

1. Pobrać plik AdmiralMarkets2017.rar ze strony internetowej na swój komputer. Plik ten zawiera spakowany folder z plikami niezbędnymi do działania programu.
2. Rozpakować plik AdmiralMarkets2017.rar w dowolnym miejscu na dysku, np. na pulpicie; w wybranym miejscu zostanie utworzony folder o nazwie AdmiralMarkets2017.
3. Uruchomić program AdmiralMarkets2017.exe znajdujący się w folderze AdmiralMarkets2017.
4. Wybrać z menu programu brokera operacyjnego Admiral Markets UK Ltd lub Admiral Markets AS.
5. Wpisać dane osobowe i adresowe (nie jest to konieczne do wykonania obliczeń przez program).
6. Poprzez platformę transakcyjną MetaTrader 4 lub MetaTrader 5 Admiral Markets wygenerować raport za rok 2017 i zapisać go na dysku. Raport należy wygenerować w Menu /Historia rachunku poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybranie opcji „Inny Okres…”.

Podatek 2017

Następnie należy wybrać zakres dat od 01.01.2017 do 31.12.2017.

Podatek 2017

Po wygenerowaniu przez system raportu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy w polu Historia rachunku oraz wybrać opcję „Zapisz raport” w wybranym miejscu na dysku w formacie HTML.

7. Dodać kolejne pliki HTML (przycisk “Dodaj Plik HTML”) odpowiadające raportom z rachunków inwestycyjnych za rok 2017; każdy rachunek pojawi się w osobnym wierszu w tabeli widocznej na ekranie.
8. Wygenerować plik PDF z wynikami; plik zostanie zapisany w folderze wybranym przez użytkownika.

Prosimy Pamiętać!

Admiral Markets nie ponosi odpowiedzialności za błędy i nieprawidłowe funkcjonowanie programu oraz za błędy w kwotach wygenerowanych przez program. Program wspiera rozliczenie kwot, natomiast jego kalkulacje powinny zostać sprawdzone i w żadnym wypadku nie stanowią podstawy do jakichkolwiek reklamacji. W kwestii wykonania rozliczenia podatku sugerujemy kontakt z doradcą podatkowym. Przed pobraniem programu należy upewnić się, czy na komputerze, z którego realizowana jest płatność zainstalowane jest aktualne oprogramowanie antywirusowe. Klikając “POBIERZ PROGRAM” akceptujesz powyższe.

>>>POBIERZ PROGRAM<<<

Informacje dodatkowe

• Program służy do obliczenia przychodów i kosztów uzyskania przychodów z transakcji prowadzonych na rachunkach inwestycyjnych Admiral Markets UK Ltd oraz Admiral Markets AS;
• Wszelkie premie/bonusy przyznane na rachunku Klienta nie zostały uwzględnione w kalkulacjach;
• Program wykorzystuje do obliczeń zapisy z plików HTML dotyczące roku 2017, zapisy z innych lat są pomijane;
• Program analizuje pliki HTML dla walut PLN, EUR, USD, CHF, GBP wygenerowane przy pomocy platformy MetaTrader 4 oraz MetaTrader 5 Admiral Markets;
• Kursy walut EUR, USD, CHF, GBP niezbędne do obliczeń dla roku 2017 są zaimplementowane w programie.
• Program AdmiralMarkets2017 jest przeznaczony dla komputerów z systemami Windows XP/Vista/7/8/10.

Jednocześnie prosimy pamiętać, że Admiral Markets nie świadczy usług doradztwa podatkowego. W tym celu sugerujemy kontakt z doradcą podatkowym lub Krajową Informacją Podatkową.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here