Naga MarketsTrader21 po raz kolejny był gościem Comparic24.tv

Trader21 podkreśla, że w czasach Grahama mieliśmy pozytywne stopy procentowe, czyli zwykła osoba mogła kupić obligacje albo akcje. W tamtym czasie akcje kupowano tylko i wyłącznie dla dywidendy. Nikt nawet nie myślał o tym – kupię dzisiaj, sprzedam jutro. Po prostu kupię akcje dobrej spółki, będę co roku inkasował 4-5 procent dywidendy. Bardzo podobnie było z obligacjami. Zdaniem gościa programu obecnie żyjemy w erze oszukiwania nas przez banki centralne oraz okradania przez inflację. Czy czeka nas kryzys? Więcej szczegółów w programie!


System finansowy jest uzależniony od interwencji banków centralnych

Trader21, bez owijania w bawełnę, wyjaśnia w jakim chorym świecie żyjemy i dlaczego jesteśmy okradani przez inflację. Książkę Tradera 21 “Inteligentny Inwestor XXI wieku” możesz kupić na: www.inteligentnyinwestor.pl. To wręcz obowiązkowa pozycja dla każdego świadomego ekonomicznie Polaka Jeśli portal i telewizja Comparic są dla Ciebie cennym źródłem informacji, przy zakupie wskaż jako źródło odwiedzin: Comparic.

Dziś wszystkie rynki są silnie uzależnione od interwencji banków centralnych. Żyjemy w chorym świecie dodruku pieniędzy, zerowych stóp procentowych, jesteśmy okradani przez inflację. O tym wszystkim i wielu innych kwestiach zdecydowałem się napisać w mojej czterotomowej książce – zauważa Trader21.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSpadek ceny BTC poniżej 9 tys USD może pogrążyć 1,17 mln posiadaczy Bitcoina
Następny artykułO wykresach ani słowa: USD/CAD, EUR/GBP, AUD/CHF
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here