Naga Markets

Od poprzedniego nagrania Independent Tradera na temat kryptowalut minęło ponad pół roku. W tym czasie na rynku wirtualnych walut doszło do wielu istotnych zmian, więc zdaniem Cezarego Głucha jest to dobra okazja, aby podzielić się swoją ekspercką opinią. Ci, którzy uważnie śledzą poczynania Tradera21 zapewne wiedzą, że na początku 2023 r. ponownie dodał kryptowaluty do swojego portfela. W najnowszym materiale ekspert przedstawia projekty, w które zainwestował w pierwszej kolejności oraz te, które przykuły jego uwagę i wciąż obserwuje ich rozwój.Trader21: Patrząc długoterminowo mamy dobre ceny na rynku kryptowalut

Koniec 2021 i cały rok 2022 to okres wielkiej bessy na rynku kryptowalut. Wyceny tokenów spadły od 78% w przypadku BTC czy ETH przez 90% na Altcoinach po 98-99% na aktywie, które doświadczyło hiper-manii, czyli NFT.

To była bardzo charakterystyczna część ostatniej hossy, że nie mieliśmy jakichś super gigantycznych wzrostów na kryptowalutach dlatego, że aktywem do którego przemieścił się kapitał ulicy było NFT, czyli głupie obrazki z małpą, za które ludzie byli w stanie płacić 50-,100- czy 200 tys. dolarów – zauważył Independent Trader.

Trader21 podkreśla jednak, że nie jest przeciwny technologii NFT. Co więcej uważa, że w nadchodzącej hossie to aktywo odegra znacznie ważniejszą rolę niż w trakcie poprzedniej.

Jak wskazuje ekspert w tym momencie jest w trakcie budowania swojego portfela kryptowalut. W listopadzie zeszłego roku udało mu się kupić wirtualne waluty niemal w samym dołku.

Pod koniec lutego 2023 r. dokonałem drugich zakupów kryptowalut tj. Bitcoin, Ether i Polygon, które stanowią trzon mojego portfela. Buduję swoją pozycję pod całą hossę, wirtualne waluty obecnie stanowią 6% całego portfela – dodał Trader21.

Odnosząc się do aktualnej sytuacji na rynku wirtualnych walut nawet przy dzisiejszych cenach, Independent Trader uważa, że patrząc długoterminowo jest to dobra cena.

AVA Trade

Niemniej uważam, że Bitcoin może spaść do 12 000 USD, co oznaczałoby spadek o 50%. Jest to jak najbardziej możliwe – podkreślił.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułCzy to już dobry czas na kupowanie złota? Co czeka metal w 2023 r.?
Następny artykułBitcoin przyciąga banki: już ponad 130 z nich bada kryptowaluty
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.