Naga Markets

W ostatnich miesiącach na rynku kryptowalut doszło do wielu istotnych zmian. Cezary Głuch, znany jako Trader21, postanowił pod koniec lutego podzielić się swoją ekspercką opinią nt. aktualnej sytuacji na rynku wirtualnych walut. Ekspert stwierdził, że „docelowo chciałbym być w tych trzech głównych kryptowalutach tj. Bitcoin, obok Ether i Matic jako jedyny póki co Altcoin” i to ma stanowić trzon jego portfela.Na rynku kryptowalut nadal mamy negatywny sentyment

Independent Trader w najnowszym materiale stwierdził, że w Altcoiny będzie inwestował dopiero w drugiej fazie hossy. Dlaczego? Bo w jego ocenie obecnie nadal mamy negatywny sentyment na rynku.

Mało jest ulicznych inwestorów, którzy widzą, że jest dobra cena i chcą lokować swój kapitał. Oni się nie pojawiają w takich momentach jak teraz tylko wtedy, gdy Bitcoin wchodzi na nowe maksima. W przypadku Bitcoina jest to 69 000 USD, a Ethera 4500 USD – oznajmił.

Jak podkreślił ekspert na pewno nie będzie kupować jakichś „dziwnych” Altów jak Dogecoin czy innych shitcoinów, których cena głównie bazuje na osobie, która jest kojarzona z danym coinem, tylko będzie szukał projektów, które rzeczywiście dostarczają jakąś wartość dodaną.

– Jednym z nim jest Polygon (MATIC), na którym bazują największe firmy tj. Ebay, Reddit, Nike, Starbucks czy Coca-Cola. Te firmy już wykorzystują środowisko MATIC do dostarczenia w przyszłości swoich usług – dodaje.

Kolejnym perspektywistycznym projektem zdaniem Tradera21 jest Filecoin (FIL), który ma na celu przechowywanie danych w sposób zdecentralizowany. Utracone dane jest łatwo odzyskać i jednocześnie bardzo trudno jest je ocenzurować. Jest to konkurencja dla firm, które udostępniają trzymanie danych w chmurze i jednocześnie są podatne na problemy związane z centralizacją.

Czas na Altcoiny jeszcze przyjdzie. Takich perspektywistycznych projektów jest mnóstwo. Historia pokazuje, że jak weźmiemy 10 projektów to jeden rzeczywiście staje się gwiazdą, dwa odnajdują swoje miejsce, a pozostałe albo stoją w miejscu albo bankrutują – podkreśla.

AVA Trade

Bessa bardzo oczyściła rynek i wiele projektów które zostały jak np. Polygon pokazały, że w obliczu trudnych warunków finansowych potrafią się obronić. Mają finansowanie i przede wszystkim mają klientów, którzy są chętni na dostarczane przez te projekty rozwiązania. Bessa przyniosła oczyszczenie rynku, co podnosi ogólne bezpieczeństwo – podsumował.

Independent Trader poinformował niedawno, że w tym momencie jest w trakcie budowania swojego portfela kryptowalut. W listopadzie zeszłego roku udało mu się kupić wirtualne waluty niemal w samym dołku.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułPrognoza kursu złotego. EUR/PLN będzie tracił w drugiej połowie roku, wskazują analitycy BofA
Następny artykułKursy walut 27.02.2023 r. Dolar najsłabszy względem złotego, funt minimalnie w górę
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.