Naga MarketsGościem Krzysztofa Kamińskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest popularny w branży inwestycyjnej Trader21. W rozmowie poruszono temat hossy na Wall Street oraz taniejącego dolara. Jak długo utrzymają się obecne trendy na rynku? Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • 19 sierpnia ukazał się nowy historyczny szczyt na amerykańskim indeksie SP500. Obecnym poziomem ATH (All Time High) stał się 3399 pkt.
  • Wśród 505 amerykańskich spółek aż 314 odnotowuje spadki cen, a zaledwie 185 spółek jest na lekkim plusie. To co napędza wzrosty indeksu, to rajd 5 spółek – Apple, Microsoft, Amazon, Facebook i Alphabet. Dlaczego tak się dzieje?
  • Patrząc jak inne spółki tracą na wartości oraz jak realna gospodarka dostaje „w kość” można powiedzieć, że obraz hossy jest mocno przekłamany.
  • Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze patologie działań banków centralnych, które stają się hegemonami świata finansów. Które instrumenty mogą w przeciągu najbliższych lat zyskiwać na wartości?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here