Naga Markets

Na rok przed wyborami w Polsce, w systemie w którym żyjemy, czyli demokracji parlamentarnej, gdzie wygrywa ten, co obiecał najwięcej, redukowanie „socjału” jest wyborczym samobójstwem, stwierdził Trader21 w najnowszym wywiadzie na kanale Biznes Misja. Czy niedługo chleb będzie kosztował 30 zł, a paliwo 10 zł? Jak chronić swój kapitał i w jakie aktywa najlepiej inwestować w czasach kryzysu? Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu.

  • Czy jest ktoś kto może zabrać social i zahamować inflację? Jeśli tak to kto? Co po wyborach? Kto może wygrać? Inflacja wyniesie nawet 40%?
  • Czy Binance wykończył giełde FTX? Dlaczego mieli pomóc konkurencji?
  • Jakie prognozy dla rynku kryptowalut w 2023?
  • Co poza kryptowalutami jest dzisiaj tanie? Co kupić dzisiaj? Nieruchomości nie są tanie ale złoto, srebro, inne surowce i aktywa?

Skąd się bierze brak poczucia bezpieczeństwa przy inwestycjach w kryptowaluty?

Kryptowaluty nigdy nie były bezpieczne. Uważam, że 70% osób, które były kiedykolwiek na rynku utopiły tam pieniądze. Kiedy byliśmy po mega wzrostach w drugiej połowie 2017 roku czy na początku 2020 r., czy w drugiej połowie 2021 r. to były momenty w którym doświadczaliśmy skrajnego optymizmu i wielu laików inwestowało swoje pieniądze. Zresztą bardzo podobnie jest z rynkiem akcji – oznajmił Trader21.

Jakie projekty z branży wirtualnych walut poleca Independent Trader?

W pierwszym etapie zazwyczaj te najbardziej znane i bezpieczne kryptowaluty dają najwięcej zarobić, czyli Bitcoin i Ethereum, które przeszły już próbę czasu, zmianę technologii i nie ma już takiego ryzyka, jakie było jeszcze trzy miesiące temu. Wspominałem też o Maticu czy Polygonie, które pozostają względnie silne – podkreślił.

Tak szybko cena złota ostatni raz drożała w wyniku odbicia po pierwszym szoku związanym z lockdownem w marcu 2020 roku. Jednak w ciągu ostatniego roku żółty metal stracił 20% względem dolara. Czy warto inwestować w ten metal szlachetny małe kwoty, a może krótkoterminowo? Co będzie działo się z ceną w kolejnych latach? Na te i inne pytania próbowali odpowiedzieć Trader21 oraz autor kanału Finansowy Preppers.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułPrzegląd dnia Comparic.pl: Cezary Graf o kryptowalutach. Bitcoin może być bezpieczną przystanią
Następny artykułDolar odrabia straty po nowych danych z USA. Kurs EUR/USD schodzi poniżej 1,04
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here