Naga MarketsV edycja konferencji XTB Trading Masterclass odbyła się 23 października. Przez cały dzień można było posłuchać merytorycznych wykładów zarówno z dziedziny rynków finansowych jak i ekonomii. 11 wybitnych prelegentów przedstawiło swoje podejście do inwestowania oraz podzieliło się swoimi strategiami inwestycyjnymi.

  • Konferencja odbyła się całkowicie online.
  • Teraz możesz uzyskać dostęp do nagrań z konferencji i obejrzeć wykłady w dogodnym dla siebie czasie.
  • Wszystkie nagrania dostępne są na platformie xStation.
  • Aby uzyskać dostęp do połowy nagrań wystarczy założyć konto demo, wszystkie nagrania mogą zobaczyć osoby posiadające konto rzeczywiste w XTB.

ODBIERZ NAGRANIA

Te artykuły również Cię zainteresują

XTB Trading Masterclass: nagrania z wykładów 11 ekspertów

Na koncie demo otrzymasz aż 5 nagrań, wśród których znajdziesz wykłady: Rafała Glinickiego, Macieja Golińskiego, Grzegorza Moskwy, Mieczysława Siudka oraz dr Przemysława Kwietnia. Cała konferencja jest dostępna dla Klientów XTB na koncie rzeczywistym.

Dodatkowo na na platformie xStation znajdziesz ponad 100h materiałów edukacyjnych dla inwestorów. Wśród kursów pojawił się rozbudowany Kurs Inwestowania metodą VSA z Rafałem Glinickim (15 godzin rzetelnej wiedzy). Po rejestracji uzyskasz dostęp już do 7 pierwszych lekcji. Kolejne dostępne są dla Klientów XTB. Dowiedz się więcej o kursie:

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułConsenSys rozpoczyna współpracę z Banque de France. Celem emisja cyfrowego euro
Następny artykułPoranek z rynkami – waluty, Bitcoin, surowce, DAX oraz metale 29.10.2020 [WIDEO]
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here