Naga MarketsTemat metali szlachetnych w ostatnich miesiącach powraca jak boomerang. Gościem Krzysztofa Kamińskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest popularny w branży inwestycyjnej Trader21. W rozmowie poruszono temat hossy na rynku metali szlachetnych i omówiono dalszy kierunek cen w krótkim i długim terminie. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Złoto zyskało ogromne zainteresowanie spekulantów w tym roku po tym, jak znalazło się na historycznym szczycie na poziomie 2075 dolarów za uncję. Czy jeszcze w tym roku zobaczymy nowy ATH?
  • Złoto wskazywane jest jako instrument, który zyskuje na czasie w momencie, gdy rośnie niepewność na rynkach. Czy żółty kruszec i srebro nie powiedziały ostatniego słowa?
  • W pierwszej kolejności myśląc o handlu złotem, na myśl przychodzą kontrakty futures na COMEX. Zaraz po nim przychodzą na myśl kontrakty CFD u brokera. Która forma handlu jest najbardziej opłacalna w obecnym czasie?
  • Jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy inwestowaniem za pośrednictwem futures, a rzeczywistych kruszców?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCena złota delikatnie powyżej 1940 USD za uncję
Następny artykułSimteract z kolejnym dofinansowaniem
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here