Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemNa łamach programu „Gość Dnia” w Comparic24.TV Krzysztof Kamiński rozmawiał ze znanym w polskiej branży inwestycyjnej Traderem21. Zahaczono m.in. o rolę banków centralnych w globalnej gospodarce oraz zwrócono uwagę na niezawodny wskaźnik zwiastujący recesję. W programie powiedziano także co zmieniło się od ostatniego kryzysu czy też jak na tle krajów zachodnich wypada polska gospodarka. No i przede wszystkim – co jest przyczyną słabej kondycji polskiej giełdy? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Nasz region jest jednym z najatrakcyjniej wycenionych rynków na świecie

Polska gospodarka, z tego co widzimy oczywiście pomijając kwestie retoryki politycznej ma się całkiem dobrze w porównaniu oczywiście z Europą Zachodnią natomiast na giełdzie jest dosyć słabo. Przy takich wycenach, jakie są na polskiej giełdzie gdybyśmy byli już po okresie spadków to bym bez problemu zainwestował część mojego kapitału. Nasz region jest jednym z najatrakcyjniejszych rynków na świecie, co nie oznacza, iż popłynie do nas od razu kapitał – oznajmił gość programu.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJak inwestor indywidualny może przygotować się do recesji?
Następny artykułPoniedziałkowy przegląd rynków – Funt i euro największymi przegranymi tygodnia
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here