Naga MarketsRafał Glinicki oraz Izabela Górecka zapraszają na potrójną przedpremierę: książki „Trader — Umysł Łowcy”, szkolenia online „Trader Mindset” i kursu stacjonarnego „Trader — Umysł Łowcy”. Szczegółowe informacje dotyczące oferty zostały opisane w poniższym artykule.

Trader – Umysł Łowcy Rafał Glinicki 

Emocje graczy są energią napędową rynku

To one stoją za kryzysami i wzrostami na giełdach. Rozpędzają je i hamują zmieniając w błyskawicznym tempie środowisko gry. Brak przygotowania mentalnego kończy szybko przygodę z rynkiem kapitałowym!

Dlatego, traderze potrzebujesz elastycznego, wytrenowanego umysłu – swojej tarczy i broni. Pomoże Ci to szybciej dostosowywać się do zmiennych warunków. Wypracujesz swój usystematyzowany i potwierdzony w praktyce proces decyzyjny. Wtedy rezultaty się zmienią i zaczną być powtarzalne.

Z książki dowiesz się jakich umiejętności mentalnych potrzebujesz, by grać na szybkich rynkach. Wiedzę oraz metody w nich zawarte poznały do tej pory tylko osoby blisko z nami współpracujące. Dołączysz do tego grona?

Książka „Trader – Umysł Łowcy”. Zostań mistrzem w zarządzaniu emocjami w grze, jaką jest trading.

Ta książka to praktyczne spojrzenie na zawód tradera z dwóch perspektyw: wyspecjalizowanego gracza, tradera profesjonalisty, który przeszedł całą drogę od początku do końca bez żadnej taryfy ulgowej oraz trenera mentalnego tradingu, którego zadaniem jest profesjonalne poprowadzenie tradera, by skutecznie posługiwał się „Umysłem Łowcy” i mógł osiągnąć maksimum w tradingu.

Uzyskaj jak najszybciej pozytywne rezultaty w tradingu dzięki praktycznym metodom przedstawionym w tej książce. Znajdziesz w niej metody, które my i nasi traderzy stosują na co dzień, a które w znaczny sposób poprawią zarządzanie Twoją psychiką podczas gry na rynku. Wystarczy, że wprowadzisz do swojego tradingu 2-3 zasady, o których piszemy, a zobaczysz, jak usprawni się jakość twojego procesu decyzyjnego.

invest

ZAKUP KSIĄŻKĘ W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ

Szkolenie online „Trader Mindset”– znajdź klucz do swoich emocji

Skuteczność tradera nie zależy wyłącznie od systemu i technicznego aspektu gry. Kluczem do maksymalizacji wyników jest jego umysł.

Nie tylko nasze wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim szereg badań wskazują na kluczową rolę mentalnego przygotowania gracza do inwestowania. Zrozumienie jak działa Twój własny umysł i opanowanie konkretnych, dobranych dla Ciebie technik, pozwoli Ci na odpowiednie zarządzanie emocjami.

Chcesz rozwinąć Umysł Łowcy? Najpierw poznaj siebie, swoje zachowania i reakcje, które określają Twoją osobowość: wykonaj test i odkryj swój Mentalny Profil Tradera – a następnie dobierz narzędzia, które będą skuteczne właśnie w Twoim przypadku i graj!

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SZKOLENIA I ZAPISY W TYM MIEJSCU

Kurs stacjonarny „Trader – Umysł Łowcy”

Co łączy traderów szybkich rynków finansowych z oficerami Jednostki Sił Specjalnych? To gruntowne przygotowanie mentalne – i osiągnięcie „Umysłu Łowcy”.

Środowisko tak oficera Sił Specjlanych, jak tradera, to praca z realnym zagrożeniem – pod presją czasu i przy dużej zmienności warunków zewnętrznych. Obaj muszą mistrzowsko kontrolować emocje. Wiedzieć, jak poruszać się po terenie. Mieć pełen obraz sytuacji i stale uważać, by nie dać się wciągnąć w rozgrywki przeciwników – i samemu nie stać się ofiarą.

Wykorzystaj doświadczenie elitarnych żołnierzy, instruktorów jednostek specjalnych, zdobyte w realnej walce z bezpośrednim i pośrednim zagrożeniem – oraz doświadczenie wieloletniego eksperta, praktyka tradingu szybkich rynków finansowych – by przygotować Twoją psychikę do gry.

Szkolenie odbywa się na otwartym terenie strzelnicy, obowiązuje wygodny strój do sportów outdoorowych. Zapisy na pierwszy dzień 27 listopada 2021 roku dostępne są w tym miejscu, a na drugi dzień 28 listopada tutaj.

Uzyskaj dostęp do webinaru Rafała Glinickiego

Dla osób które zakupią książkę, udział w kursie lub szkoleniu stacjonarnym, udostępnione zostanie nagranie webinaru Rafała Glinickiego z dnia 28.09.2021, które nie jest dostępne w żadnym innym miejscu.

Webinar z dnia 28 września zatytułowany „Trading – inwestowanie oparte na scenariuszach” odpowiada na takie pytania, jak:

  • Jak dziś zbudować przewagę wykorzystując powtarzalne schematy?
  • Jak wygląda jeden z najważniejszych schematów odwrócenia ceny – na przykładach z rynku akcji, surowców oraz indeksów?
  • Czy stop loss to pułapka psychologiczna, czy może narzędzie?
  • Jaki jest wpływ procesów psychologicznych na wynik?
  • Jak praktycznie utrzymać panowanie rozumu nad emocjami w trakcie podejmowania decyzji inwestycyjnych?

Kim są Izabela Górecka i Rafał Glinicki?

Izabela Górecka

Director of research on Mental Projects in Black Wolf Corporation. Trener mentalny tradingu w VSA TRADER Sp. z o.o., specjalista d/s badań QEEG, terapeuta biofeedbacku, coach.

Absolwentka wydziału socjologii UW oraz psychologii DSW we Wrocławiu. Autorka artykułów między innymi do czasopisma „Psychologia w Praktyce”.

Prowadzi badania w zakresie bioelektrycznej aktywności mózgu w obszarach emocji, procesów poznawczych oraz wpływu medytacji na mózg człowieka. W swojej pracy zawodowej stosuje nowatorskie techniki hipnozy przy wsparciu elektroencefalografii. Metoda ta daje możliwość monitorowania stanu osoby badanej, a obserwacja aktywności fal mózgowych pomaga precyzyjnie określić, czy dana osoba uzyskała wymagany stan do przeprowadzenia indukcji hipnotycznej. Szkoli i przygotowuje pod kątem mentalnym przyszłych traderów do pracy w tym zawodzie.

Koordynuje przebieg programu „Projekt Żółwia”, który ma na celu stworzenie wyselekcjonowanej grupy traderów, grającej na największych rynkach świata.”Projekt Żółwia”w 2015 roku został uhonorowany „Medalem Europejskim”. Jest on przyznawany przez Kapitułę, w której skład wchodzi BCC, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno – Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Rafał Glinicki

Trader, ekspert w dziedzinie metodologii Volume Spread Analysis oraz praktycznego podejścia do tradingu. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Założyciel i Prezes Zarządu firmy VSA TRADER Sp. z o.o. oraz CEO Black Wolf Corporation. Laureat nagrody FXCUFFS 2015 w kategorii „Osobowość Roku”.

W tym samym roku firma VSA TRADER Sp z o.o. otrzymała nagrody w kategoriach „Produkt Roku” oraz „Wydarzenie Roku”. W 2016 roku Rafał Glinicki otrzymał status Honorowego Członka Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Trzykrotnie nagrodzony przez publiczność i traderów wyróżnieniem „Wykład Roku” podczas konferencji XTB Trading Masterclass w 2018r., 2019 r. oraz 2020 r. Jako pierwszy zaobserwował i opisał Wolumenową Formację Odwrócenia (WFO), na którą w 2015 roku Urząd Patentowy udzielił prawa ochronnego. Posiada doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w tradingu, jest dwukrotnym laureatem pierwszej dziesiątki konkursu „World Top Investor”, w którym biorą udział traderzy z całego świata. Jest też autorem książki „Kontrakty, Surowce, Forex”.

Twórca programu „Projekt Żółwia”, który został uhonorowany w 2015 roku „Medalem Europejskim”, przyznawanym przez Kapitułę, w której skład wchodzi BCC, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno – Społecznego z siedzibą w Brukseli.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here