Naga Markets

Trader Intraday. Podsumowanie II tygodnia cyklu warsztatów od VSA Trader5240 punktów zgarnęli z rynku uczestnicy warsztatów Trader Intraday organizowanych przez VSA Trader w drugim tygodniu prowadzenia kursu. Jednocześnie liczba transakcji ocenianych jako “wzorcowe” wzrosła o 9 p.p. do poziomu 39%. Łącznie uczestnicy warsztatów zawarli pod koniec listopada 456 tranakcji.

  • VSA Trader w dniu 27 października rozpoczął trwający do grudnia cykl warsztatów inwestycyjnych zatytułowanych Trader Intraday
  • Uczestnicy przez ponad 114 godzin szkolą z zakresu rynków finansowych, scenariuszy transakcyjnych oraz wezmą udział w warsztatach na żywym rynku. Portal Comparic.pl jest jednym z patronów tego wydarzenia.
  • Wideo w artykule przedstawia podsumowanie II tygodnia warsztatówPodsumowanie II tygodnia “Trader Intraday”: Znaczny wzrost zysków

Powyższe wideo zawiera podsumowanie tego, co działo się na rynkach w drugim tygodniu szkolenia od poniedziałku 23 listopada do piątku 27 listopada.

Liderzy drugiego tygodnia warsztatów osiągali zyski w pipsach przekraczające 300 pkt. wykonując bardzo różną ilość transakcji. Trzecue miejsce przy 4 transakcjach generowało 334 punkty zysku, natomiast pierwsze miejsce 442 punkty, jednak przy 32 transakcjach.

Łącznie w drugim tygodniu wykonano razem 456 transakcji, które wygenerowały 5240 punktów zysku. W tym 142 pozycje były stratne, 63 zakończyło się na zero, a zyskownie zamknięto 251 pozycji przy średnim poziomie SL wynoszącym 10 pkt. Dla porównania w pierwszym tygodniu (w którym warsztaty były prowadzone jeden dzień krócej) zawarto 270 transakcji, które wygenerowały zysk 1849 pkt.

Harmonogram pozostałych spotkań znajduje się poniżej:

Data Wydarzenie Start Czas trwania
30.11 – 4.12

(PN – PT)

XTB

 

 

Warsztaty na żywym rynku – III tydzień (33h 45min)
03.11 (WT) Odprawa I* 12:45
09.11 (PN) Odprawa II* 17:50
16.11 (PN)
07.12(PN)

 

 

Szkolenie ONLINE podsumowanie  III tygodnia  19:00 (2h)
 (WT – PT)

 

 

 

 

 

 

Statystyki, ocena zagrań z omówieniem scenariuszy
Podsumowanie projektu.

Źródło: VSA Trader

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia. W razie pytań może także skontaktowac się z VSA Trader poprzez maila kontakt@vsatrader.eu.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułIncuvo: Green Hell VR w wersji alpha w Q1 2021 r.
Następny artykuł80% młodych Polaków chciałoby inwestować i poszerzyć swoją wiedzę o rynkach
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here