Naga Markets
Trader Intraday od VSA Trader: W III tygodnie uczestnicy zarobili 16 tys. pkt.
Rafał Glinicki

9225 punktów zgarnęli z rynku uczestnicy warsztatów Trader Intraday organizowanych przez VSA Trader podczas trzeciego tygodnia trwania programu. W tym czasie wykonano niemal 600 transakcji, dla których średnia wysokość zlecenia zabezpieczającego wynosiła 11 pipsów. Co istotniejsze, ponad 60% realizowanych pozycji okazała się zyskowna, 17,5% zamknęło się natomiast bez straty.

  • VSA Trader w dniu 27 października rozpoczął trwający do grudnia cykl warsztatów inwestycyjnych zatytułowanych Trader Intraday
  • Uczestnicy przez ponad 114 godzin szkolą z zakresu rynków finansowych, scenariuszy transakcyjnych oraz wezmą udział w warsztatach na żywym rynku. Portal Comparic.pl jest jednym z patronów tego wydarzenia.
  • Wideo w artykule przedstawia podsumowanie III tygodnia warsztatów

Podsumowanie III tygodnia “Trader Intraday”: Znaczny wzrost zysków

W trzecim tygodniu zmagań uczestnicy Trader Intraday wykonali 582 transakcje, na których zarobili 9225 punktów. W tym 128 pozycji okazało się stratnych, 102 zakończyły się brakiem straty lub zysku a 352 zamykano na plusie. Dla porównania, w drugim tygodniu zmagań zawarto 456 transakcji, które wygenerowały 5240 punktów zysku. W tym 142 pozycje były stratne, 63 zakończyło się na zero, a zyskownie zamknięto 251 pozycji przy średnim poziomie SL wynoszącym 10 pkt.Od samego początku warsztatów łączna liczba transakcji wyniosła 1308, pozwalając wygenerować ponad 16 tys. pkt. zwrotu z inwestycji. Kolejny tydzień z rzędu zwiększała się również liczba transakcji, które zostały określone przez niezależnego audytora jako transakcje modelowe, zawierane z zachowaniem wszystkich zasad strategii prezentowanej podczas warsztatów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia. W razie pytań może także skontaktowac się z VSA Trader poprzez maila kontakt@vsatrader.eu.Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj