Naga MarketsTrader Brian Kelly wyjaśnia, dlaczego byczo podchodzi do Ethereum (ETH)
Brian Kelly

Podczas swojego ostatniego wystąpienia w programie CNBC „Fast Money”, trader Brian Kelly przedstawił swoją byczą tezę dla natywnej kryptowaluty sieci Ethereum. Założyciel i prezes firmy inwestycyjnej BKCM świadczącej usługi dla inwestorów indywidualnych posiadających wysoki majątek netto jest zdania, że planowany hard fork o nazwie London pozytywnie wpłynie na przyszłe ceny etheru (ETH).

Brian Kelly wierzy, że Ethereum zyska na zmianie charakteru na deflacyjny

W ramach forka London miejsce ma mieć aktualizacja EIP-1559, która drastycznie zmieni politykę monetarną sieci Ethereum. Ether z kryptowaluty o nieograniczonej podaży ma stać się walutą deflacyjną, co według Kelly’ego napędzi narrację o znaczeniu ETH jako magazynu wartości. Kelly zauważa jednocześnie, że posiadanie ograniczonej podaży jest „ogólnie dobre” dla ceny:– Masz wszystko na świecie, co jest zbudowane na Ethereum. Masz DeFi, NFT i wiele więcej. Do tego dochodzi nowa polityka monetarna. Plus potencjalnie wiatr w plecy z samego przyjęcia ETH jako klasy aktywów. Według mnie, to będzie całkiem dobry krok dla Ethereum – mówił Kelly.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs kruk | kurs rubla | kurs liry tureckiej do euro | średni kurs korony szwedzkiej | prognoza usd | kęty akcje | cdr kurs akcji |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułBitcoin (BTC) prędzej wzrośnie do 60 tys. dol., niż spadnie do 20 tys., uważa analityk Bloomberga
Następny artykułNotowania EUR/USD niwelują wczorajszą zwyżkę. Inwestorzy uciekają do ryzyka
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here