Naga Markets



Popularny cross odrabia poniedziałkowe spadki powracając powyżej poziomu 0,9800. Mimo, wydawać by się mogło byczej pogoni AUDCAD, analitycy Citi preferują sprzedaż pary. Dlaczego? 


Powodów jest kilka, lecz najważniejsze z nich są dwa. Po pierwsze – widmo wojny handlowej pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, a Chinami. Dolar australijski wrażliwy jest na kondycję chińskiej gospodarki, która może dostać zadyszki gdy Donald Trump wprowadzi w życie zapowiadane przez siebie cła o łącznej wartości 100 mld USD.

Po drugie – NAFTA. Rozmowy w sprawie umowy wciąż trwają, lecz analitycy Citi spodziewają się rychłego ogłoszenia wspólnego planu handlowego USA oraz Kanady. To z pewnością wywrze pozytywny wpływ na CAD, które reaguje również na kolejne wzrosty cen ropy naftowej – czytamy w publikacji banku z wtorku, 10 kwietnia. 

AUDCAD dzięki TradingView

Citi rekomenduje krótkie pozycje na AUDCAD i wskazuje na 0,9824 jako poziom wejścia w shorty. Pozycje warto zabezpieczyć powyżej 0,9930, a poziom docelowy spadków sięga 0,9625.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… GBP/USD, AUD/JPY, Srebro
Następny artykułOd inwestora do scalpera – AUDJPY z potencjałem dalszych wzrostów
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here