Naga MarketsUBS-logo1

Trade Ideas to cykl krótkoterminowych rekomendacji walutowych dostarczanych przez analityków UBS. W dzisiejszej odsłonie cyklu poznamy spojrzenie banku na trzy popularne pary surowcowe – AUD/USD, NZD/USD oraz EUR/NOK.


AUD/USD

Wczoraj dało się odczuć siłę popytu, która wypchnęła parę ponad 0,7170 gdzie znajdowała się 50 okresowa średnia krocząca, a dziś sytuacja również jest kontrolowana przez byki – komentuje UBS. Pomocne w tym rajdzie okazują się ceny surowców oraz presja podażowa na USD, zatem jeszcze dziś i być może do końca tygodnia niedźwiedzie nie będą miały powodów do zainteresowania się AUD/USD. Bank preferuje długie pozycje i wykupowanie kolejnych lokalnych dołków. Zlecenia zabezpieczające w bezpiecznej odległości poniżej poziomu 0,7150, z kolei poziomem docelowym wzrostów pozostają wrześniowe szczyty w okolicy 0,7250/75. AUDUSDH1

NZD/USD

Para pokonała opór na 0,6600 i nadal podąża na północ, wspierana również przez sytuację na AUD/NZD. Podobnie jak w przypadku AUD/USD, również w przypadku tej pary, UBS rekomenduje kupno kolejnych, lokalnych dołków. Prawdopodobnym scenariuszem według analityków banku jest retest sierpniowego szczytu na 0,6708 lub nawet dalej – do czerwcowych maksimów na 0,6772. NZDUSDH4

EUR/NOK

Pozytywne wiadomości z rynku surowcowego zepchnęły EUR/NOK w rejony wrześniowej konsolidacji. Bank zwraca uwagę na nadal obecny opór w rejonie 9,5000, który jest pierwszym mocniejszym poziomem mogącym powstrzymać ewentualne odreagowanie po piątkowej publikacji danych na temat CPI. Najbliższe wsparcie na 9,25000 – w tym miejscu warto obserwować parę i reagować na zmiany sentymentu rynkowego.

EUR/NOK na wsparciu - w ciągu następnych godzin rozstrzygnie się kierunek w którym podąży para. Bank zaleca ostrożność i elastyczność w handlu na EUR/NOK.
EUR/NOK na wsparciu – w ciągu następnych godzin rozstrzygnie się kierunek w którym podąży para. Bank zaleca ostrożność i elastyczność w handlu na EUR/NOK.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here