Naga MarketsUBS-logo1Czwartkowa odsłona cyklu rekomendacji walutowych przygotowanych przez analityków UBS. Poznamy spojrzenie banku na cztery główne pary walutowe: EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD oraz AUD/USD. Dość pusty kalendarz makroekonomiczny sprawia, że na parach walutowych trudno wyznaczyć jeden kierunek.


EUR/USD

EUR/USD od samego rana nie może znaleźć jednego kierunku, przez co większość przedpołudnia spędziło w niewielkiej konsolidacji. W tym momencie wydaje się jakby para miała wybić dołem wspomniany zakres. Dziś zaczyna się unijny szczyt, po południu poznamy również protokół z ostatniego posiedzenia EBC. Sporo czynników, które mogą wpływać na wycenę EUR/USD powoduje, że bardziej jesteśmy skłonni sprzedawać parę (przygotowując się na negatywne niespodzianki). Idealną sytuacją będzie sprzedaż z okolic 1,1170/1,12 jednak warto również zainteresować się sprzedażą kolejnych lokalnych szczytów.

EURUSDH1Wykorzystaj dzisiejsze Trade Ideas na rachunku XM i zgarnij 30 USD darmowego depozytu.

GBP/USD

Podobnie jak EUR/USD, w pierwszych godzinach dzisiejszego dnia konsolidowało GBP/USD. Zakres zmiany był jednak nieco większy i co łatwe do zauważenia, został przebity przez siły popytu. Kabel powrócił do gwałtownie przebitego we wtorek kanału spadkowego a spore wzrosty powodują, że warto podpiąć się pod ten ruch. Warto poczekać na retest przebitych poziomów ponieważ aktualnie jest nieco za późno na longi.

GBPUSDM30Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here