Naga MarketsUBS-logo1W kolejnej odsłonie Trade Ideas – cyklu krótkoterminowych rekomendacji walutowych – analitycy UBS namawiają do krótkich pozycji na EUR/USD, traktując dzisiejsze niewielkie wzrosty jako okazję do sprzedaży po lepszej cenie. W rekomendacji znajdziemy jeszcze spojrzenie na USD/JPY, EUR/CHF oraz USD/CAD.


EUR/USD

Wsparcie w okolicy 1,950/80 wytrzymało a para zakończyła wczorajszy dzień blisko poziomu otwarcia. Konsolidacja EUR/USD w pobliżu 1,1000 nadal jest w grze dlatego chcemy wykorzystać dzisiejsze wzrosty do sprzedaży pary. Okolice 1,1050/60 powinny być idealnym miejscem do zajęcia nowych pozycji.

EURUSD.nddH4Sprawdź ofertę XM i zgarnij 30 USD darmowego depozytu na start

USD/JPY

Para wczoraj ponownie zaatakowała dołek w okolicy 111,00 jednak byki ponownie wybroniły to wsparcie. Dzisiejsza wyprzedaż na chińskim parkiecie oraz zniżki na kontraktach futures na indeks S&P500 powodują, że również USD/JPY wolimy sprzedać pomimo dzisiejszej tendencji wzrostowej.

USDJPY.nddH1tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1
2
Poprzedni artykułAUD/NZD – odbija od linii trendu
Następny artykułAnaliza techniczna USD/CAD i GBP/USD
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here