Naga MarketsUBS-logo1

Najnowsza rekomendacja walutowa w cyklu Trade Ideas od UBS. Dzisiaj pod lupą znalazły się GBP/USD, USD/JPY oraz AUD/USD. Większość z niżej prezentowanych rekomendacji ma charakter krótkoterminowy.


GBP/USD

Rynek oczekuje potwierdzenia przyspieszenia wzrostu brytyjskiego PKB podczas odczytu zaplanowanego na jutro. UBS uważa, że ruch spadkowy na szterlingu na ten moment się wyczerpał, dlatego oczekuje okazji do kupna kolejnych dołków w oczekiwaniu na jutrzejsze dane.

Jak na razie, kurs GBP/USD powrócił powyżej linii kanału spadkowego po wcześniejszym mocnym jej przebiciu. UBS radzi kupowac kolejne dołki.
Jak na razie, kurs GBP/USD powrócił powyżej linii kanału spadkowego po wcześniejszym mocnym jej przebiciu. UBS radzi kupowac kolejne dołki.

USD/JPY

Rentowności papierów amerykańskiego Skarbu nadal wydają się zduszone, dlatego para powoli zniżkuje na niskim wolumenie – zauważa UBS. Dane fundamentalne skłaniają bank do sprzedaży USD/JPY, przynajmniej do momentu gdy para pozostaje poniżej 124. Ewentualne stop lossy powyżej 124,50.

USD/JPY zaczyna zniżkować i jak można wywnioskować z rekomendacji UBS - taka sytuacja może się przedłużyć.
USD/JPY zaczyna zniżkować i jak można wywnioskować z rekomendacji UBS – taka sytuacja może się przedłużyć.

AUD/USD

Nadal wolimy sprzedawać tą parę – zdradza UBS – przynajmniej do poziomu 0,70. Górne ograniczenie w postaci linii trendu spadkowego było poruszane już kilkukrotnie od początku tego miesiąca i wydaje się, że może to być dobre miejsce do sprzedaży. Prawdopodobnie dodamy krótkich pozycji w okolicy 0,7350 z zleceniem zabezpieczającym powyżej 0,7420.

AUDUSD.nddH1

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here