Naga MarketsUBS-logo1Czy dobrze widzimy? Mamy kupić GBP/USD? Tak przynajmniej wynika z najnowszej rekomendacji analityków UBS. Cykl Trade Ideas udowodnił swoją wartość w zeszłym tygodniu – czy tak będzie i tym razem? Poza analizą popularnego kabla w dzisiejszej odsłonie Trade Ideas pojawiły się EUR/NOK, EUR/SEK oraz EUR/USD.


EUR/NOK

Pozytywne wiadomości z Norwegii, gdzie poziom sprzedaży detalicznej w styczniu był wyższy o 0,9% (prognoza 0,6%, poprzednio -1,3%) powodują, że na początku tego tygodnia faworyzujemy NOK względem EUR. Obecne poziomy są dobrym miejscem do rozważenia sprzedaży EUR/NOK z powodu strefy oporu oraz price action na niższych interwałach. Poziom docelowy spadków to  okolice 9,37.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURNOKH4

Sprawdź ofertę XM i odbierz darmowy bonus w postaci 30 USD.

EUR/USD

EUR traci również względem USD. Miniony szczyt G20 co prawda nie przyniósł zbyt wiele, jednak tendencja na parze pozostaje spadkowa. Nie bez przyczyny – dzisiejsze dane z Europy również rozczarowują. Pozostajemy niedźwiedzio nastawieni do EUR/USD i to samo rekomendujemy naszym klientom. Silny opór w rejonie 1,0965 – warto sprzedawać kolejne lokalne szczyty.

EURUSDH4

Na kolejnej stronie rekomendacja GBP/USD

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here