Naga MarketsUBS-logo1Trade Ideas to cykl krótkoterminowych rekomendacji walutowych przygotowanych przez analityków UBS. W dzisiejszej odsłonie mamy wyłącznie pary, w których występuje dolar amerykański, a mianowicie: EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD oraz NZD/USD.


EUR/USD

Na głównej parze widzimy ruch spadkowy jednak bardziej niż rzeczywistym zainteresowaniem tą parą jest on raczej spowodowany brakiem płynności. Grający pozycje krótkie mogliby szukać okazji do wejścia w okolicach poziomu 1.09250, natomiast kupujący mogą szykować się do  działania w pobliżu poziomów z dnia wczorajszego, gdzie aktualnie przebywa cena (1.0840).TIeu

Skorzystaj z promocji XM i odbierz dodatkowy depozyt w wysokości 30$. Załóż rachunek i wykorzystaj dzisiejsze Trade Ideas.

GBP/USD

Kabel był wczoraj sprzedawany, po danych dotyczących sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii i do końca dnia ustanowił dołek przy 1.4865. Cenie udało się prawie dotrzeć do dołka z 21 kwietnia, zabrakło dosłownie kilku pipsów. Para jest kupowana poniżej poziomu 1.4900, natomiast szczyt znajduje się w okolicach 1.5150.

TIgb

AUD/USD

Rynki w zasadzie skupiły się na japońskim jenie, dlatego też handel na tej parze odbywał się raczej w wąskim zakresie. Para AUD/USD osuwa się w dół, gdyby jednak zaczęła odrabiać straty to najbliższy opór mamy przy 0.7160, natomiast kolejny jest przy 0.7280. Kluczowy pivot na szczycie dla tej pary znajduje się aż w okolicach poziomu 0.7400. Patrząc na ruch spadkowy, cena może mieć wsparcie w okolicach 0.7050, gdzie przebiega linia trendu. Jeśli poziom ten zostanie przełamany, spadki mogą poprowadzić aż do dołka z września br.

TIau

NZD/USD

Znajdujemy się aktualnie w obszarze krótkoterminowego wsparcia między 0.6690 – 0.6720. Rajdy w górę z tych poziomów, aż do 0.6800 mogą być wykorzystywane do zajmowania pozycji krótkich, gdzie stop loss powinien znajdować się nad poziomem 0.6900, a celem może być poziom 0.6550, nieopodal którego przebiega linia trendu wzrostowego.

TInutokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here