Naga MarketsUBS-logo1Dzisiejsza odsłona cyklu Trade Ideas może dość szybko stać się nieaktualna z powodu ważnych dla Stanów danych makroekonomicznych zaplanowanych na godzinę 14:15. Mimo to, analitycy UBS doradzają przy czterech głównych parach walutowych: EUR/USD, USD/JPY, AUD/USD oraz USD/CAD.


EUR/USD

Para porusza się w wąskim (około 30 pips) kanale o łagodnym nachyleniu spadkowym. Presja ze strony sprzedających powinna pojawić się raczej wcześniej niż później i jedynie znacznie gorsze od prognozowanych dane ADP są w stanie wesprzeć byki na EUR/USD. Zarówno w najbliższych godzinach jak i w najbliższych dniach warto trzymać się krótkiej strony rynku i oczekiwać przebicia poziomu 1,08. Warto sprzedać EUR/USD w pobliżu 1,09.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURUSDH1

USD/JPY

Wszystko czego trzeba było do odwrócenia trendu spadkowego to kilka lepszych-niż-to-przewidywano danych z Ameryki. Obecnie w centrum zainteresowania inwestorów pozostaje, początkowo, ADP a następnie piątkowy raport payrolls. Wsparcie na 114,00, opór w okolicy 114,90, zaś my sami jesteśmy umiarkowanie byczo nastawieni do USD/JPY – stwierdzają analitycy UBS.

USDJPYH1

Pozostałe pary na kolejnej stronie…Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here