Naga MarketsLipiec był najspokojniejszym miesiącem na giełdzie od ponad roku. Co słychać u gigantów na GPW? Jakie spółki wyglądają interesująco, a które są przegrzane? Energetyka, a przede wszystkim Tauron i PGE tworzą małe okresy przestoju, które w momencie wybicia powinny dać silniejsze ruchy wzrostowe. Warto obserwować te akcje i we wskazanych momentach skorzystać z okazji. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Ciekawie wygląda wykres PKN Orlen, który stworzył na wykresie formację określaną jako „wyspę odwrotu”, czy będzie kontynuacja odbicia i trendu wzrostowego?
  • Mercator zakończył skup akcji własnych, czy uwolnienie akcji pogłębi przecenę? A może będzie szansą na dalsze wzrosty w nadziei na zwiększenie popytu na rękawice ochronne?
  • CCC oraz LPP korzystają z ożywienia i otwarcia salonów. Obie spółki radzą sobie bardzo dobrze, podobnie jak bankowość. Czy jednak ten trend będzie kontynuowany?Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here