Naga MarketsToya na kluczowym wsparciu. Oczekuje się mocnego IV kwartału Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska wydał dzisiaj rekomendację dla spółki
Toya. W raporcie zalecono kupno akcji z wyceną w okresie 12 miesięcy na poziomie 8,40 zł. Dzisiaj notowania dystrybutora elektronarzędzi nieznacznie spadają. Szersze spojrzenie na technikę, niesie jednak szansę na szybkie odbicie kursu.

  • Toya nie straciła na pandemii
  • Większe zainteresowanie remontami w tym czasie
  • Kurs w ważnym miejscu

Wybuch pandemii nie przełożył się na gorsze wyniki spółki, o czym wspomniano w rekomendacji, wskazując jednocześnie na dobre perspektywy ostatniego kwartału roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Spodziewamy się w ostaniem kwartale br. przyzwoitej dynamiki przychodów. Pragniemy przypomnieć, że sklepy z materiałami budowlanymi nie zostały zamknięte w czasie kwarantanny. Mało tego, dane płynące z sektora materiałów budowlanych wskazują, iż w trakcie pandemii wzrosło zainteresowanie remontami. Jesteśmy przekonani, iż sporo majsterkowiczów zmuszonych do pozostanie w domu oddało się swojemu hobby” – napisano w raporcie.

Po za większą liczbą remontów i brakiem zamknięcia sklepów budowlanych, Toya zanotowała wzrost sprzedaży on-line, który generuje najwyższą marżę zysku dla spółki.

Na ważnym wsparciu

Na wykresie widać, że spadki z ostatnich miesięcy doprowadzają kurs na czytelne, techniczne wsparcie oparte o poprzednie szczyty. Wydaje się, że duża przecena, ważny poziom i ogólnie świetne nastroje na szerokim rynku, a także oczekiwania udanego ostatniego kwartału, mogą pozwolić dokonać choćby krótkotrwałego odbicia notowań.

toya


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here