Naga MarketsDM BOŚ w opublikowanej niedawno rekomendacji, sugeruje kupno akcji Tower Investments. Wyznaczony w dokumencie poziom docelowy to 112,70 zł. Oznacza to blisko 160% potencjał wzrostu cen akcji. Poniżej uzasadnienie wydanej rekomendacji.

“Silny rynek i dobre relacje z klientami stoją za imponującą wartością projektów pozyskanych przez Tower Investments, która na koniec października 2017 osiągnęła najwyższy poziom w historii Spółki w wysokości 230 mln zł.”

Te artykuły również Cię zainteresują
“Tower Investments jest zarządzana przez zespół profesjonalistów charakteryzujących się dużym doświadczeniem i wiedzą, na których czele stoi menedżer o ponad 10-letnim doświadczeniu w jednej z największych polskich sieci detalicznych. Kompetencje, które stamtąd wyniósł, są bardzo pożądane w sektorze deweloperskim, który realizuje projekty na potrzeby sieci detalicznych.”

Niedawna emisja akcji powinna pozwolić Spółce na pozyskanie nowych projektów i poprawę wyników finansowych. Według zarządu Tower Investments w roku finansowym kończącym się 31 grudnia 2017 roku Spółka wygeneruje 13 mln zł zysku netto, a w kolejnym roku finansowym kończącym się 31 grudnia 2018 roku 18,3 mln zł.”

“Tower Investments wydaje się atrakcyjnie wyceniona: odpowiednio 5,2x i 3,7x P/E na 2018 i 2019. Nasza wycena DCF implikuje wartość 1 akcji Spółki w wysokości 112,7 zł, co
przekłada się na znaczący 159% potencjał wzrostu. W związku z powyższym powracamy do analizy inwestycyjnej Spółki Tower Investments i wydajemy długoterminową rekomendację fundamentalną kupuj (poprzednio zawieszonej) i krótkoterminową rekomendację relatywną przeważaj biorąc pod uwagę oczekiwaną dobrą dynamikę zysków.”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here