Naga MarketsCzy pieniądze na lokacie tracą na wartości szybciej niż zyskują?Tower Investments odnotował 0,48 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2020 r. wobec 6,42 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Spółka trzeci kwartał kończy na plusie

Zysk operacyjny wyniósł 1,32 mln zł wobec 8,29 mln zł zysku rok wcześniej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 8,89 mln zł w III kw. 2020 r. wobec 20,16 mln zł rok wcześniej.

“Pod względem wyników III kwartał br. był najlepszy w tym roku, udało się poprawić przychody i zniwelować część strat poniesionych w pierwszym półroczu. Jednak skumulowany wynik netto jest wciąż ujemny. Od kilku tygodni znajdujemy się de facto w kolejnym lockdownie, co nie ułatwi nam osiągnąć zakładanych celów w ostatnim kwartale tego roku. Nie pozostaje nam jednak nic innego, jak dostosować się do okoliczności i kontynuować prace na tyle, na ile jest to aktualnie możliwe” – napisał prezes Bartosz Kazimierczuk w liście do akcjonariuszy, dołączonym do raportu.

W I-III kw. 2020 r. spółka miała 2,57 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w porównaniu z 5,6 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 9,98 mln zł w porównaniu z 25,61 mln zł rok wcześniej.

W ujęciu jednostkowym strata netto w I-III kw. 2020 r. wyniosła 0,31 mln zł wobec 1,83 mln zł zysku rok wcześniej.

Tower Investments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej największych sieci handlowo-usługowych: od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskanie niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu “pod klucz”. Ponadto jest właścicielem marki SHOPIN. W 2017 r. spółka przeszła na rynek główny GPW w Warszawie z NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here