Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka drożała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia o 5,3% przy najwyższych obrotach od 12 czerwca. Możliwa, że była to nieco opóźniona reakcja na wygraną w kolejnym przetargu, o którym spółka poinformowała w piątek. Tym razem na zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach projektu ”Prace na linii kolejowej nr 219 na odcinku Szczytno-Ełk”. Umowa opiewa na ponad 356 mln zł. Na wykresie widać potwierdzenie w postaci silnego wybicia linii korekty i odbicia od wsparcia jakim były wcześniejsze szczyty. Wydaje się, że jest to koniec korekty spadkowej i cena powinna zmierzać na dotychczasowe maksima trendu. O spółce pisałem ostatnio 16 czerwca.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Stalexport Autostrady SA pełni nadrzędną rolę w Grupie Kapitałowej koncentrującej swoją działalność na modernizacji i rozbudowie infrastruktury autostradowej.

3,3% przy mocno podwyższonych obrotach to spory sukces strony kupującej podczas poniedziałkowej sesji. W ciągu kilku ostatnich dni trwała bardzo wąska konsolidacja pod poziomem poprzedniego wierzchołka. Niezwykle dynamiczne wybicie pokazuje, że prawdopodobnie będzie kontynuowane odbicie od wsparcia w rejonie 3,60 zł, które wydaje się, że zakończyło korektę spadkową. Obecnie kurs powinien zmierzać w stronę ostatniego szczytu czyli okolic 4,30 zł. Poprzednia analiza miała miejsce 14 czerwca.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here