Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zyskała w trakcie środowej sesji 3,4% choć na dość niskich obrotach. Pod względem technicznym udało się jednak naruszyć linię korekty. To ważny sygnał, tym bardziej że cały okres spadkowy charakteryzuje się niskim wolumenem. Może to wskazywać na szansę kontynuacji trendu wzrostowego. Kurs nie spada od 23 maja, kiedy to cena odbiła od kluczowego wsparcia opartego o wcześniejsze dołki. Wydaje się więc, że stoimy przed dobrymi perspektywami odnoście powrotu do wzrostów, tym bardziej, że spółka systematycznie powiększa swój portfel zamówień, ostatnio umową o pracę na odcinku Kutno – Toruń, wartą ponad 90 mln zł. Ostatnio o spółce pisałem 2 czerwca.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Biomed w swojej działalności zajmuje się produkcją preparatów leczniczych, wyrobów medycznych oraz odczynników laboratoryjnych.

Spółka kontynuuje drugi miesiąc wzrostów, tym razem rosnąc o niemal 4% w trakcie środowej sesji. Na przełomie maja i czerwca notowany był bardzo wysoki wolumen, w tym czasie poważnie naruszony został poprzedni szczyt z listopada ubiegłego roku. Brak większej wyprzedaży i spora dynamika wzrostów przy tak ważnym oporze, pozwalają snuć przypuszczenia o dalszych wzrostach. Jeżeli tak będzie to kolejnym celem popytu powinien być szczyt z maja 2016 roku czyli poziom okolic 1,67 zł.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here