Naga Marketsksiążki giełdaWielokrotnie nagradzani brytyjscy autorzy fantasy Dave Morris i Jamie Thomson napiszą nową trylogię fantasy „The Vulcan Verses”. Tytuł jest oparty na nadchodzącej kolekcjonerskiej grze karcianej “Vulcan Forged”, która jest powiązana z kolekcjonerskim tokenem (NFT).

  • Dwaj znani pisarze przygotują trylogię fantasy, która będzie powiązana z NFT.
  • Opowieść będzie osadzona w świecie fantasy i mitów greckich.

Fantasy z NFT

Mając ponad 100 książek na koncie, obaj autorzy są uważani za jednych z najbardziej utytułowanych brytyjskich autorów gamebooków. Książki z grami to interaktywne historie, w których czytelnik może samodzielnie wybrać kierunek opowieści.

Jedna z najpopularniejszych serii Thomsona została opublikowana w Wielkiej Brytanii, Japonii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Szwecji, a każdy z tytułów sprzedał się w ponad 60 000 egzemplarzy w samej Wielkiej Brytanii.

Obaj autorzy są również twórcami gier, którzy często piszą podręczniki do gier i współpracowali wcześniej z różnymi projektami z rynku blockchaina.

Wulkaniczny Bóg

„The Vulcan Verses” opowiada historię Wulkanicznego Boga, który wykorzystuje technologię, aby stworzyć wirtualny świat 3D i przywrócić w ten sposób zanikające moce Starych Bogów. Thomson powiedział, że trylogia zostanie osadzona we wszechświecie, który łączy grecko-rzymską mitologię i motywy fantasy.

Książki będą prequelem wirtualnej gry, dokumentującym podróż od technologii i ateizmu do momentu, w którym starzy bogowie będą musieli zdecydować, czy chcą zniknąć, czy wziąć sprawy w swoje ręce – napisał twórca.

VulcanVerse to MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game), która umożliwia użytkownikom kupowanie i sprzedawanie działek wirtualnej ziemi powiązanej z NFT podczas interakcji z innymi graczami. Gra ma zostać wydana pod koniec tego roku wraz z samodzielną aplikacją do tworzenia 3D, która pozwala graczom projektować scenerię, dostosowywać postacie i tworzyć własne grafiki.

Działki trafią do sprzedaży 30 września i powstanie tylko 10 000 działek o wymiarach 20 x 20 m. Każda działka kosztuje 100 USD i można ją kupić za pomocą Etheru (ETH), Tetheru (USDT), VeThora (VTHO) lub natywnego tokena VET VeChaina.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here