Naga MarketsTopLevelTennis.com S.A. uruchomi w czerwcu platformę z gwiazdami tenisaTopLevelTennis.com S.A. (poprzednio Thunderbolt S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, uruchomi od 1 czerwca 2020 r. platformę ze światowymi gwiazdami tenisa ziemnego. Z dniem 4 maja br. rozpoczyna się również przedsprzedaż abonamentów w ramach tzw. „pre-orderów”, która potrwa do końca maja br., a więc do czasu uruchomienia pełnej wersji serwisu.

TopLevelTennis.com S.A. uruchomi platformę ze światowymi gwiazdami tenisa ziemnego

Zarząd Spółki TopLevelTennis.com S.A. podjął decyzję o rozpoczęciu z dniem 1 czerwca 2020 r. działalności operacyjnej w zakresie prowadzenia serwisu internetowego – platformy TopLevelTennis.com, na której udostępniane będą instruktażowe materiały filmowe oraz zdjęciowe dotyczące tenisa ziemnego z udziałem znanych, światowych gwiazd w tej dyscyplinie sportu. Uruchomienie platformy oznacza przejście Spółki z fazy przygotowawczej oraz inwestycyjnej, w fazę operacyjną, w której możliwe będzie osiąganie przychodów z przeprowadzonego procesu inwestycyjnego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przychody będą pochodziły z wpływów abonamentowych, wnoszonych przez użytkowników w zamian za dostęp do zrealizowanych instruktażowych nagrań wideo oraz sesji zdjęciowych, będących materiałami edukacyjnymi dotyczącymi nauki gry w tenisa ziemnego.

Dodatkowo, w dniu 4 maja br. uruchomiona zostanie przedsprzedaż abonamentów, nazwana jako tzw. „pre-order”, która potrwa do 31 maja tego roku, czyli do czasu uruchomienia pełnej wersji serwisu. Zarząd TopLevelTennis.com jest bardzo zadowolony z realizowania poszczególnych etapów zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz z nadchodzącego rozpoczęcia działalności platformy i możliwości generowania przychodów ze sprzedaży

„Naszą największą siłą są gwiazdy. Każda gwiazda posiada również obowiązek reklamowania projektu za pomocą swoich social mediów, a jak wiemy tak utytułowani tenisiści posiadają olbrzymie zasięgi docierania do pasjonatów tenisa. Spółka posiada też oczywiście własny plan marketingowy, który ma za zadanie zbudować strumień dotarcia do osób zainteresowanych naszą platformą. Posiadamy bardzo wysokiej jakości produkt, jakim są kursy z gwiazdami, więc nie boimy się oceny produktu, ale naszym największym wyzwaniem jest właśnie dotrzeć do jak największej ilości pasjonatów tenisa na całym świecie, by wiedzieli, że istniejemy. Przypominam również, że szacuje się, iż na świecie jest miliard osób będących pasjonatami tenisa.” – mówi Tomasz Mrozowski, Prezes Zarządu Spółki TopLevelTennis.com S.A.

Spółka pozyskała do platformy TopLevelTennis.com już 6 światowych gwiazd związanych z tenisem ziemnym. Są to m.in. Boris Becker, Brad Gilbert, Dominika Cibulkova, Marco Panichi, Ula Radwańska oraz Wolfgang Thiem. W pierwszej fazie działalności platformy użytkownicy będą mogli korzystać z kursów i planów treningowych Dominiki Cibulkovej oraz Uli Radwańskiej. W kolejnym etapie związanym z przygotowaniem materiałów filmowych z następnymi gwiazdami, będą one sukcesywnie dodawane na platformę. Celem Zarządu Spółki jest zrealizowanie w najbliższych miesiącach nagrań ze wszystkimi zakontraktowanymi gwiazdami.

„W tym momencie, gdy granice są wciąż zamknięte, wykorzystujemy ten czas i planujemy kolejne cztery nagrania wraz z rozpisaniem szczegółowego scenariusza kursów wspólnie z naszymi gwiazdami, które pojawią się w 2020 r. na naszej platformie. Zaraz po otwarciu granic będziemy gotowi, by w krótkim czasie zrealizować zaplanowane nagrania i opublikować je na naszej platformie, rozbudowując w ten sposób kompletny produkt.” – dodaje Prezes Mrozowski.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/USD) i S&P 500 w dół, DAX w równowadze – sentyment traderów
Następny artykułFalcon Games zacieśnia współpracę z Ultimate Games
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here