Naga MarketsTopLevelTennis.com S.A. (poprzednio Thunderbolt S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, pozyskała 2 mln zł z przeprowadzonej emisji akcji serii I.

TopLevelTennis.com S.A. pozyskała 2 mln zł z przeprowadzonej emisji akcji serii I

Środki te zostaną przeznaczone na realizację nagrań z gwiazdami tenisa ziemnego oraz marketing uruchomionej w czerwcu br. platformy TopLevelTennis.com.

Te artykuły również Cię zainteresują
Emitent poinformował o zakończeniu emisji akcji serii I, z której pozyskał 2 mln zł. Kapitał ten zostanie przeznaczony m.in. na zrealizowanie kolejnych nagrań z gwiazdami tenisa ziemnego oraz na marketing uruchomionej z początkiem czerwca 2020 r. platformy TopLevelTennis.com.

Obecnie dostępne są dwa pierwsze kursy z Dominiką Cibulkovą oraz Ulą Radwańską. W najbliższym czasie na platformie pojawią się kolejne kursy m.in. z Borisem Beckerem, Wolfgangiem Thiemem, Marco Panichim i Bradem Gilbertem. Zarząd Spółki przewiduje, że sprzedaż płatnych dostępów do platformy będzie stale rosła wraz z pojawianiem się kolejnych zakontraktowanych gwiazd.

„Spółce udało się pozyskać kapitał zgodnie z przyjętymi założeniami, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Powyższe środki dają nam gwarancję realizacji założonych celów marketingowych oraz realizacji pozostałych zakontraktowanych nagrań z gwiazdami z naszego portfolio. Należy podkreślić, że realizacja filmowa odcinków z naszymi gwiazdami jest najwyższej możliwej jakości i z pewnością w przyszłości będzie można emitować nasze kursy z gwiazdami nawet w telewizji. Liczymy na to, że połączenie gwiazd, czyli ich charyzmy, wiedzy i doświadczenia wraz z jakością nagrań i scenariusza, pozwoli na sprzedaż dużej liczby subskrypcji na naszej platformie, co przełoży się na wyniki finansowe Spółki.” – wyjaśnia Tomasz Mrozowski, Prezes Zarządu Spółki TopLevelTennis.com S.A.

Uruchomienie platformy w czerwcu br. pozwoli na przejście projektu z fazy przygotowawczej oraz inwestycyjnej, w fazę operacyjną, w której możliwe będzie generowanie pierwszych przychodów ze sprzedaży.

Przychody będą pochodziły z wpływów abonamentowych, wnoszonych przez użytkowników w zamian za dostęp do zrealizowanych instruktażowych nagrań wideo, planów treningowych oraz materiałów edukacyjnych dotyczących nauki gry w tenisa ziemnego.

Spółka pozyskała do platformy TopLevelTennis.com już 6 światowych gwiazd związanych z tenisem ziemnym. Są to m.in. Boris Becker, Brad Gilbert, Dominika Cibulkova, Marco Panichi, Ula Radwańska oraz Wolfgang Thiem.

W pierwszej fazie działalności platformy użytkownicy mogą korzystać z kursów i planów treningowych Dominiki Cibulkovej oraz Uli Radwańskiej. W kolejnym etapie związanym z przygotowaniem materiałów filmowych z następnymi gwiazdami, będą one sukcesywnie dodawane na platformę.

Celem Spółki jest zrealizowanie w najbliższych miesiącach nagrań ze wszystkimi zakontraktowanymi gwiazdami, aby użytkownicy uzyskali pełny dostęp do wszystkich materiałów.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCena ropy najwyżej od 2. miesięcy! To wszystko dzięki porozumieniu OPEC+
Następny artykułKurs ropy bez istotnych zmian. Przedłużenie rekordowych cięć produkcji surowca
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here