Naga MarketsTopLevelTennis.com S.A. (poprzednio Thunderbolt S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, zawarła list intencyjny z austriacką spółką VR Motion Learning GmbH & Co KG, zgodnie z którym spółki rozpoczęły negocjacje odnośnie budowy gry tenisowej w technologii VR. Obie spółki rozważają wykorzystanie w grze gwiazd platformy TopLevelTennis oraz chcą prowadzić wspólne działania promocyjne.

TopLevelTennis.com S.A. zawarła list intencyjny z austriacką spółką VR Motion Learning GmbH & Co KG

Emitent podpisał list intencyjny z austriacką spółką VR Motion Learning GmbH & Co KG, na mocy którego obie strony rozpoczęły negocjacje dotyczące współpracy w zakresie budowy gry tenisowej w technologii VR. Planowana kooperacja zakłada także tworzenie klubów w grze z obecnymi i przyszłymi gwiazdami tenisa współpracującymi z platformą TopLevelTennis. Spółki planują też prowadzić działania marketingowe na rzecz promocji wspólnych projektów. Zarząd TopLevelTennis.com S.A. widzi ogromy potencjał w wykorzystaniu technologii VR w tenisie.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Podpisanie listu intencyjnego z austriackim partnerem otwiera przed nami możliwości nawiązania współpracy w zakresie budowy gry tenisowej opartej o technologię VR. Jest to dynamicznie rosnący rynek, który powinien okazać się beneficjentem rewolucji technologicznej. Mamy nadzieję, że nasza kooperacja przyniesie korzyści obu stronom oraz umożliwi nam promocję i budowanie marki TopLevelTennis.” – wyjaśnia Artur Górski, V-ce Prezes Zarządu Spółki TopLevelTennis.com S.A.

Podjęcie decyzji o wzajemnej współpracy TopLevelTennis.com S.A. oraz VR Motion Learning jest uwarunkowane faktem, iż gra w tenisa w technologii VR stanie się bardzo popularna na całym świecie i wpłynie na promocję tej dyscypliny sportu. Celem obu spółek jest dążenie do dystrybucji wyprodukowanej gry tenisowej w technologii VR na skalę światową. Strony ustaliły, że w terminie do 31 marca 2021 r. podpiszą umowę o współpracy, a po jej podpisaniu Spółka będzie partycypowała w miesięcznych wpływach z abonamentów zawodników gry w tenisa w technologii VR.

„Cały czas poszukujemy nowych źródeł przychodów dla naszej platformy i jednym z nim z nich może być sprzedaż abonamentów w ramach gry VR. Nasz partner biznesowy jest podmiotem specjalizującym się w nowych technologiach, w szczególności rzeczywistości wirtualnej i posiada bardzo wysokie kompetencje w tej branży. Znaczącą rolę w progresji projektu gry tenisowej VR może mieć także rozwój rynku e-sportu.” – podsumowuje Górski.

TopLevelTennis.com (poprzednio Thunderbolt S.A. i Compress S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2008 roku. Pod koniec ub. roku Spółka poinformowała o przyjęciu założeń do kierunków rozwoju, rozszerzeniu profilu działalności i rozpoczęciu prac nad budową platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe poświęcone tematyce tenisowej z udziałem gwiazd światowej klasy. Cały projekt będzie realizowany w języku angielskim, co ułatwi jego globalny zasięg oraz ogólnoświatową dystrybucję nagrań poprzez platformę. W kolejnych latach Spółka nie wyklucza rozszerzenia swojej działalności na inne dyscypliny sportu.

Obecnie na platformie TopLevelTennis dostępne są kursy z Borisem Beckerem, Dominiką Cibulkovą oraz Ulą Radwańską. We wrześniu br. udostępniony zostanie także kurs z Wolfgangiem Thiemem – ojcem, trenerem i managerem jednego z najlepszych tenisistów świata – Dominica Thiema. Kolejną gwiazdą platformy będzie też Marco Panichi, trener przygotowania motorycznego Novaka Djokovica.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułScamy: władze Teksasu wykryły nowe potencjalne oszustwa na rynku kryptowalut
Następny artykułInwestorzy na GPW będą dziś znów śledzić sytuację na giełdach w USA
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here