Naga MarketsCo w kończącym się tygodniu czytaliście najchętniej na comparic.pl? Specjalne podsumowanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości. Jak zwykle pomijamy analizy par walutowych oraz spółek giełdowych.

1. O automatyzacji handlu słów kilka, czyli wywiad z Tomaszem Waszczykiem

Zawodowo zajmuję się wytwarzaniem oprogramowania oraz algorytmów samo decyzyjnych jak również wdrażaniem i utrzymywaniem zaimplementowanych rozwiązań w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników.

2. Systemy inwestycyjne oparte o średnie kroczące – 5 MIN MOMENTUM TRADE

Średnie kroczące są jednym z najbardziej uniwersalnych i najpowszechniej stosowanych wskaźników technicznych. Są łatwe do zrozumienia, proste w użyciu i nietrudne do obliczenia. Średnia krocząca jest narzędziem badania istniejącego trendu. Jej zadaniem jest rozpoznanie nowego trendu lub odwrócenia się trendu dotychczasowego. Średnia krocząca podąża za trendem, a nie przed nim: nie zapowiada go, jedynie odzwierciedla.

3. Bernard Baruch – „Samotny Wilk Wall Street”

Po opublikowaniu ostatniego artykułu na temat legendy spekulacji Jesse’go Livermore’a, w komentarzach przypomniana została równie wspaniała postać z tamtych czasów – Bernarda Barucha. Nie był on tak znany  w świecie tradingu jak wspomniany Jesse, a to z uwagi na to, że jego styl życia nie budził aż tak wielu kontrowersji.

4. Konkurs o milion PLN – odbierz darmowy ebook ze strategiami konkursowymi!

Broker TMS przygotował darmowy e-book (liczący sobie ponad 41 stron), w którym każdy zainteresowany znajdzie szczegółowe informacje odnośnie najkorzystniejszych strategii wykorzystywanych w konkursach tradingowych. Jako, że rządzą się one swoimi prawami – i często mają niewiele wspólnego z codziennym tradingiem – z całą pewnością jest to lektura warta uwagi.

5. Ostatni moment na wygranie BMW i8 o wartości 600tys. zł i MacBooki Apple w konkursie HFT! Konkurs na rachunku DEMO

Od jutra startują rozgrywki w konkursie HFT. Ostatnie dzień na zapisy. Konkurs na rachunku DEMO o wartości 10 tys. zł. Główną nagrodą w zmaganiach jest BMW i8, którego wartość rynkowa wynosi 600 tysięcy złotych. Zasady udziału w zabawie są niezwykle proste.

6. Jak ugrać u brokera 1 000 000 złotych? Pułapki psychologiczne w tradingu – Rafał Zaorski.

W ostatnim czasie wiele emocji budzi osiągnięcie Rafała Zaorskiego, który na rynku Forex oraz na kontraktach na DAX zarobił 1 000 000 złotych w niewiele ponad 30 dni startując „jedynie” z 35 000 zł na rachunku brokerskim. Wyczyn ten osiągnięty został na rachunku rzeczywistym dzięki bardzo agresywnej strategii tradingowej, która pozwoliła na osiągnięcie szalonej stopy zwrotu na poziomie 2771%.

7. Jak rozpoznać dobrego pin bara?

Jeśli chodzi o pin bar to jest on bardzo silnym sygnałem w strategii opierającej się o Price Action, a także jednym z moich ulubionych. Jednak kiedy po prostu starasz się go uczyć „samodzielnie”, twoje rezultaty mogą być różne. Wszystko to dlatego, że sygnały Price Action jakich używam mają wiele subtelności, bez których zrozumienia i opanowania, trudno jest być odnoszącym sukcesy traderem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here